سرویس برخط پلاس - همه ما در زندگی مشترک و رابطه مان از معشوق خود توقعاتی داریم که می خواهیم که به آن ها احترام بگذارد و آن ها را انجام دهد اما توقع متولدین کدام ماه از همه بیشتر است؟ ...
متولدین کدام ماه ها در رابطه پر توقع هستند ؟!  -  عاشق ها بخوانند

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - زندگی کردن با آدم های پر توقع کار بسیار دشواری است در نتیجه پیش از وارد رابطه شدن با این افراد آن ها را بشناسید.

فروردینی ها انسان های صادق و درستی هستند و برای صداقت ارزش زیادی قائل هستند . پس از شما می خواهند که با آن ها روراست باشید . و فروردینی ها از کسانی که طفره می روند و مسائلی که اهمیت چندانی ندارند را کش می دهند بیزارند . آن ها به فردی مستقل و پرانگیزه نیاز دارند که توجهشان را جلب کند . اگر انسان کسل کننده ای باشید برای آن ها هیچ جذابیتی ندارید .

اردیبهشتی ها از کسانی که سفره دلشان را برای همه باز می کنند خوششان نمی آید . اگر مشکل بزرگی داشته باشند آن را در دل خودشان نگه می دارند و وانمود می که همه چیز عالی است . اردیبهشتی ها به شخصی نیاز دارند که با آن ها همکاری کند. شخصی که به او کمک کند احساسش را ابراز کند و برای شناختن او تلاش کند .

متولدین خرداد علایق متفاوتی دارند . آن ها عاشق مشغول شدن به زندگی شان هستند و عاشق هیجان . آن ها به شخصی نیاز دارند که هیجاناتی را برایشان ایجاد کند که در جای دیگر نمی توانند آن را پیدا کنند . خردادی ها شریکی می خواهند که لبخند به لبانشان بیاورد و عاشق ماجراجویی باشد .

تیر ماهی ها دنیای شان را به شریک زندگی خود می بخشند و هر چیزی که باعث خوشحالی او شود . اما در پشت این مهربانی های عمیق یک انتظار بزرگ وجود دارد و آن هم این است که از همسرشان می خواهند همانطوری رفتار کند که برای او ایده آل است . آن ها تمام وجودشان را در رابطه می گذارند و در مقابل از شریک زندگی خود هم خواهند درست مثل آن ها رفتار کند.

با اعتماد به نفس و سبکبار . مرداد ماهی ها به دنبال شریکی هستند که نه تنها باعث پس رفت آن ها نشده بلکه به پشرفت شان کمک کند . آن ها کوچک ترین علاقه ای به بازی ندارند . مردادی ها به دنبال فردی هستند که درست مثل خودشان باشد . شخصی که تردید در کارهایش نداشته باشد و اعتماد به نفس بالایی داشته باشد . آن ها کوچک ترین علاقه ای به انسان های متزلزل ندارند .

شهریوری ها علیرغم این که انسان های تحلیل گر و منطقی هستند بسیار احساساتی هم هستند ولی به کسی اجازه کشف این ویژگی خود را نمی دهند . آن ها بین واکنش های عاطفی و عقلانی تعادل برقرار می کنند و به شریکی نیاز دارند که مانند خودشان این تعادل را در زندگی ایجاد کند . پس در رابطه با هر موضوعی هم در سطح عاطفی و هم در سطح عقلانی با او صحبت کنید.

منبع : رکنا

دنیز ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹
گیسو ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۰
پس دی چیییی