سرویس برخط پلاس - ویدئویی از ساعد سهیلی و پسرش در باشگاه هنگام ورزش کردن منتشر شد که نظر کاربران را به خود جلب کرد. ...
فیلم لو رفته از بازیگر خوش هیکل سینمای ایران در باشگاه مردانه !  -  پدر و پسر کولاک کردند !


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - ساعد سهیلی همسر گلوریا هاردی است. ساعد سهیلی 10 سال است که ازدواج کرده است.ساعد سهیلی دارای یک برادر و دو خواهر است.همسر ساهد سهیلی اصالتا اهل فرانسه است. درادامه ویدئو ساعد سهیلی در باشگاه در کنار پسرش را می بینیم.

فیلم لو رفته از بازیگر خوش هیکل سینمای ایران در باشگاه مردانه !  -  پدر و پسر کولاک کردند !

زیر سایه پدر با بازی ساعد سهیلی

از بچگی، سر تمرین تئاترهای پدرم در مشهد می رفتم و همیشه هم افتخار می کردم که کارهای موفقی می ساخت پدرم قهرمان من بوده و هست به هر شکلی دوست دارم زیر سایه اش باشم.

تجربه با کارگردان های دیگر

در سال 1389 به پیشنهاد یکی از دوستانش در تست بازیگری فیلم بهروز شعیبی و جواد عزتی بنام تلوزیونی میان ماندن و رفتن حاضر شد و توانست در این فیلم بازی کند.

ساعد سهیلی در چهارمین تجربه اش با فیلم گشت ارشاد پدرش در سال 1390 به شهرت رسید، و رفته رفته با حضور در فیلم های کلاشینکف، 50 کیلو آلبالو و … این شهرت بیشتر و بیشتر شد.

گفتگو با ساعد سهیلی و همسرش

تو با بازی در فیلم های پدرت شناخته شدی، اما از جایی به بعد تلاش خوبی کردی که هویت مستقلی برای خودت دست و پا کنی. به نظر می آید بیرون آمدن از سایه نام پدر مشهور کار سختی باشد که تجربه اش کردی، درست است؟

من به پدرم افتخار می کنم و تلاش نمی کنم از زیر سایه اش بیرون بیایم، ولی همیشه سعی کردم جدی گرفته شوم. اما ممکن است گاهی حرف هایی مثل این که هرچقدر هم تلاش کنی باز پسر فلانی هستی، تمرکز مرا به هم می زند، اما سعی می کنم خودم را جمع و جور کنم و بیشتر به فکر کارم باشم.

فیلم لو رفته از بازیگر خوش هیکل سینمای ایران در باشگاه مردانه !  -  پدر و پسر کولاک کردند !

به هرحال فرزندان سینماگران مشهور که وارد سینما می شوند، همیشه با این اتهام روبه رو هستند که با پارتی و به واسطه شغل والدینشان به سینما آمده اند. فکر می کنی این طرز ورود برای همه مجاز باشد؟ آیا واقعا همه بازیگرانی که با این روش آمده اند، مستعد هستند؟

خیلی ها آمدند که اولین فیلمشان، آخرین فیلمشان هم شد و رفتند. حتی خیلی ها هم پافشاری کردند بمانند، اما مردم از بس قبولشان نکردند دیگر آبرو برایشان نماند. بالاخره اول و آخر و تصمیم گیرنده نهایی مردم هستند که چه کسی بماند و چه کسی برود. مهم ادامه کار و ماندگاری بازیگر است که به خودش و مردم بستگیدارد.

تو نشان دادی که واقعا مستعدی و حضور و درخشش در سینما حق توست. حسنِ «گشت ارشاد» با این که باز حضور در فیلمی از پدرت بود، اما از استعدادت خبر می داد و سهم مهمی در دیده شدن و ادامه مسیرت داشت. به جز پدرت، کدام کارگردان نقش مهمی در کارنامه ات و تثبیت تو در سینما دارد؟

نمی شود فقط از کارگردان اسم برد، باید بگوییم در چه فیلمی دیده شدم. چون سینما یک کار گروهی است و دیده شدن یک بازیگر به همه عوامل یک فیلم بستگی دارد. فکر می کنم چند مترمکعب عشق، رخ دیوانه و گشت ارشاد، فیلم هایی بودند که مردم آنها را دوست داشتند، حتی فیلم 50 کیلو آلبالو هم مورد توجه مردم قرار گرفت و فروش خیلی خوبی داشت.

حاشیه هایی هم سر این فیلم به وجود آمد. تا به حال دو فیلم جنجالی و حاشیه ای در کارنامه داری؛ یکی همین و دیگری هم گشت ارشاد که به دلیل بعضی اعتراضات، خیلی زود از پرده سینما پایین کشیده شد. فکر می کنی این از بخت خوبت باشد یا از شانس بدت؟

مهم این است که فیلم ها دیده شود. خیلی دوست دارم فیلم هایم ارزش این را داشته باشند که تماشاگران دو یا سه بار برای دیدن آنها به سینما بروند.

خانم هاردی به نظر شما بهترین بازی ساعد در سینما مربوط به کدام فیلم است؟

من همه بازی های ساعد را دوست دارم، به ویژه همین فیلم هایی که از آنها اسم برد؛ چند مترمکعب عشق، رخ دیوانه و البته گشت 1 و 2٫

ساعد برای بازی در فیلم ها و نقش های مختلف از شما هم مشورت می گیرد و با شما صحبت می کند؟

بله، من هم تا جایی که بتوانم سعی می کنم مفید باشم و نظراتم را به او بگویم. وقتی مشغول بازی در نقش رها و سریال «کیمیا» بودم، همیشه با ساعد تماس می گرفتم و او با این که خودش سر صحنه فیلم «مالاریا» بود، کمک های خوبی به من می کرد.

جوان اول های سینمای ایران در دهه های گذشته معمولا شمایل خاصی داشتند و بزن بهادر هم بودند. اما جوان اول های امروز سینمای ما باتوجه به اقتضائات سینما و تغییر فضای فیلم ها، متفاوت از تیپ های قدیم هستند. تو یکی از جوان اول های خوب و امروزی سینمای ایران هستی و به نوعی جوان امروزی کشور ما را با همه نقاط قوت و ضعفش بازتاب می دهی. دلیل اقبال مردم بویژه جوان ها به نقش ها و بازی هایت را در چه می دانی؟

سینما همیشه سعی می کند به جامعه نزدیک شود. جوان اول های سینمای گذشته شبیه آدم های آن روز جامعه بازی می کردند و برای همین با اقبال مردم مواجه می شدند و آن همه طرفدار داشتند. وقتی تماشاگر خودش را روی پرده سینما ببیند و حس کند که به آن شخصیت نزدیک است، راحت تر با نقش و آن بازیگر ارتباط برقرار می کند. فکر می کنم دلیل دوست داشتن نقش های من هم همین باشد که به شخصیت های جامعه نزدیک هستند.

فیلم لو رفته از بازیگر خوش هیکل سینمای ایران در باشگاه مردانه !  -  پدر و پسر کولاک کردند !

خانم هاردی، ساعد الان به عنوان یکی از بازیگران خوب و جوان سینمای ایران شناخته می شود. فکر می کنید دلایل این موفقیت و محبوبیت چه باشد؟

ساعد خیلی برای نقش هایش زحمت می کشد و انرژی می گذارد و نتیجه اش را هم می بیند. خوشحالم که او در کارش موفق است. ضمن این که ساعد در عین موفقیت و محبوبیت، فروتنی اش را حفظ کرده است.

ساعد! سال گذشته دو فیلم مالاریا و پل خواب را در جشنواره داشتی و نقش های مرتضی و شهاب را خیلی خوب بازی کردی، اما این دو فیلم پس از گذشت یک سال هنوز اکران نشده است. این همه تاخیر در اکران فیلم خیلی به اثر ضربه می زند.

بله، دلم می سوزد که چرا هنوز اکران نشده اند. چون فکر می کنم یکی از بهترین بازی هایم در فیلم پل خواب بوده است. خیلی برای این نقش زحمت کشیدم.

قبول داری اگر این دو فیلم در زمان مناسبی اکران می شد، با پیشنهادهای خوب دیگری هم در این یک سال روبه رو می شدی؟

ممکن بود اتفاقات متفاوتی بیفتد. البته معتقدم فیلم خوب هر زمانی دیده خواهد شد و من از اتفاقات سالی که گذشت راضی ام.

تا به حال سه بار برای فیلم های گشت ارشاد، رخ دیوانه و گشت 2 نامزد دریافت سیمرغ بلورین نقش مکمل مرد از جشنواره فیلم فجر شدی. بالاخره قرار است با چه فیلمی بزنی توی گوش سیمرغ؟!

(می خندد) راستش نمی دانم. هرچه قسمت باشد. به نظر من نباید در وهله اول به جوایز فکر کرد، باید بیشتر به فکر کیفیت کلی فیلم بود.

خانم هاردی فکر می کنید ساعد چه زمانی و برای بازی در چه نقشی برنده سیمرغ بلورین شود؟

نمی دانم، سوال سختی است. بازیگر نباید برای جایزه بازی کند، انشاالله می گیرد.

نه، سال بگویید و یک نقش خاص!

نمی دانم به خدا. سه سال بعد برای بازی در فیلم گشت3! (همراه ساعد می خندند)

پیش بینی خوبی بود. حالا ساعد! قبل از این که هوایی شوی و درباره گشت 3 و سیمرغ ات فکر و خیال کنی، کمی هم درباره گشت 2 صحبت کنیم. هم گریمت خیلی خوب است و هم نقشت دشوارتر از قسمت قبلی بود. پیش بینی می کنی فیلم در اکران چه سرنوشتی پیدا کند؟

من خیلی به اکران این فیلم و استقبال تماشاگران از آن امیدوارم و فکر می کنم که مردم راضی از سالن سینما بیرون بیایند. امیدوارم این طور باشد و تماشاگران فیلم را دوست داشته باشند.

ماجراهای حسن و عطا و عباس قرار است تا کی ادامه پیدا کند؟

اگر مردم از قسمت دوم هم به اندازه قسمت اول راضی باشند، احتمالش زیاد است که قسمت سوم آن هم ساخته شود.

احتمالی در کار نیست، باید قسمت سوم آن را بسازید. چون خانم پیش بینی سیمرغ کردند برای شما.

آهان، بله. درآن صورت نشان می دهیم که می شود قسمت های دیگری هم برای فیلم ها ساخت که خوب شود.

کنایه خوبی به بعضی از فیلم ها بود.

کنایه نبود. معمولا قسمت های دوم و سوم فیلم ها در همه جای دنیا بخوبی قسمت اول نیست. خیلی استثنا پیش می آید که قسمت دوم هم مثل قسمت اول خوب باشد، یکی از این نمونه های استثنایی گشت 2 است! (می خندد)

کمی هم از همین فیلم «ماهور» بگو که 3 ماه تو را در بیابان های اهواز مشغول کرده است.

ماهور یک فیلم دفاع مقدسی است که حرف های تازه ای برای گفتن دارد. قصه فیلم در سه روز اول جنگ می گذرد.

چطور با دور بودن از همسر و خانواده کنار می آیی؟

به خاطر علاقه ای که به سینما دارم، سعی می کنم بتوانم تحمل کنم. همه ما سینمایی ها امیدواریم حداقل نتیجه این دور بودن از خانواده، ساخت فیلم های خوب و ارزشمند باشد.

شما چطور با این شرایط کنار می آیید خانم؟

کنار آمدن با این شرایط سخت است، اما می دانم که این دوری به دلیل اقتضای شغل است.

یک نکته جالب درباره شما زوج هنرمند این است که هر دو بهمنی هستید. جالب تر این که آقای سعید سهیلی هم بهمنی هستند. «سهیلی های بهمنی، سینما را قرق کردند» هم تیتر خوبی است، نه؟

(می خندد) دامادمان هم مثل من متولد 30 بهمن است. الان طوری است که وقتی خواستگار می آید، اول از او می پرسیم بهمنی است یا نه!

خانم قرار نیست شما را در یک فیلم مشترک ببینیم؟

دو پیشنهاد سینمایی در این باره داشتیم، اما به نتیجه نرسید.

ساعد حالا که به خاطر ازدواج، پایت به بوردو باز شده، کمی از آنجا برایمان بگو.

بوردو یکی از شهرهای زیبا و ساحلی فرانسه است و آب و هوای بسیار خوبی دارد. من هم به خاطر همسرم و دیدن خانواده و اقوام او زیاد به آنجا می روم.

خانم هاردی شما چطور؟ نظرتان درباره ایران چیست؟

مردم ایران را عاشقانه دوست دارم. بالاخره هر چه باشد، ایران و فرانسه هردو وطن من هستند.

فرانسه یکی از کشورهای پیشرو در سینماست و کلی چهره تحویل سینمای جهان داده. بازیگر محبوب فرانسویتان کیست؟

فرانسه بازیگر خوب و محبوب زیاد دارد. اما اگر بخواهم الان به عنوان نمونه از کسی اسم ببرم، به ماریون کوتیار و برنیس بژو اشاره می کنم.

ساعد، خانمت در مدت زمان کمی و با پشتکار و استعدادی که دارد، خیلی خوب فارسی را یاد گرفته و صحبت می کند. تو چطور؟ زبان فرانسه را بلدی؟

بلدم، اما هر جا هم کم بیاورم از بادی لنگوئج استفاده می کنم و کارم را راه می اندازم!

البته این زوج مثل سلبریتی های خارجی در قبال یک تبلیغات تجاری که حتما آورده مالی زیادی هم داشته این عکس را منتشر کردند.

ساعد سهیلی و گلوریا هاردی بصورت مشترک امروز عکس تبلیغاتی برای یک هلدینگ تجاری منتشر کردند که در آن اولین بار فرزندشان نیز کنارشان می باشد.

ساعد سهیلی در سال 1391 وقتی 25 ساله بود با خانم گلوریا هاردی دختر 31 ساله و دو رگه ایرانی در پاریس آشنا و بعد از مدتی باهم ازدواج کردند.

خبر ازدواج این زوج بصورت رسمی در سال 1394 و همزمان با اولین حضور گلوریا در یک اثر تلویزیونی (سریال کیمیا) اعلام شد و تاکنون خبری از بارداری وی نشده بود.

فیلم لو رفته از بازیگر خوش هیکل سینمای ایران در باشگاه مردانه !  -  پدر و پسر کولاک کردند !

منبع : رکنا