سرویس برخط پلاس - به گزارش مثلث آنلاین ؛ ویدئویی از مهران مدیری در همایش منتشر شده است که در این برنامه مهران مدیری با محمدرضا گلزار شوخی می کند و توجه همه ی حضار را به خود جلب می کند. ...
مهران مدیری بدجوری به پروپای گلزار پیچید ! + ویدیوی که باید ببینید


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - مهران مدیری در نقش های طنزی ظاهر شده که در تمامی آنها موفق بوده است. مهران مدیری سریال هیولا را کارگردانی کرده است. مهران مدیری خود در سریال هیولا نقش آفرینی داشته است. به مهران مدیری چهره همه فن حریف می گویند. در ادامه به بیوگرافی مهران مدیری می پردازیم.

بیوگرافی مهران مدیری و همسرش

مهران مدیری کارگردان، بازیگر و مجری نامدار و محبوب کمدی کشورمان می باشد. او از دهه 70 فعالیت های حرفه ای خود را شروع کرد و در دهه 80 و دهه 90 به اوج شهرت خود رسید. او در این سال ها با برنامه پربیننده دورهمی مهمان خانه های ما بوده است. در ادامه با مهران مدیری بیشتر آشنا می شویم.

ویدئو از مهران مدیری در فضای مجازی منتشر شده که بسیار خنده دار است و نظر مخاطبان این هنرمند توانا را به خود جلب کرده است .مهران مدیری در سریال هیولا ایفای نقش کرده است و در سکانسی از این سریال مهران مدیری در یک مهمانی خصوی شروع به خواندن می کند و همه با او همراهی می کنند . مهران مدیری چهره همه فن حریف دنیای هنر است.مهران مدیری اهل ورزش های رزمی است. مهران مدیری با پدرش هم بیلیارد بازی می کند.

ممنوع تصویر شدن مهران مدیری

حذف تصویر مهران مدیری در تیزری از فیلم تهران 1500 در تلویزیون خبر از ممنوع التصویر شدن این بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون را میداد. تهران 1500 به کارگردانی بهرام عظیمی اولین پویانمایی بلند ساخت ایران بود که در نوروز 92 در سینماهای کشور به نمایش درآمد. داستان فیلم درباره اکبر آقا پیرمردی 160 ساله با بازی مهران مدیری است که در سال 1500 هجری زندگی میکند. بهرام رادان، گوهر خیراندیش و هدیه تهرانی از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

مهران مدیری بدجوری به پروپای گلزار پیچید ! + ویدیوی که باید ببینید

آقای مدیری در سال 1392 مجموعه جدیدی با عنوان شوخی کردم را ساخت و در سینمای خانگی منتشر نمود، هر قسمت از این مجموعه طنز موضوع خاصی را دنبال میکند و معضلات جامعه را در قالب طنز به نمایش میگذارد. شوخی کردم یکی از مجموعه های پر بازیگری است که با حضور بیش از 67 چهره معروف طنز ساخته شد. این سریال در ژانر کمدی ، خانوادگی تولید شده و دارای آیتم های مختلف مثل اتاق عمل، اخبار ، متهم و بازپرس و غیره میباشد. سیامک انصاری، جواد رضویان، بیژن بنفشه خواه و بهنوش بختیاری از بازیگران این سریال هستند.

بازگشت مهران مدیری به تلویزیون

مهران مدیری در سال 1392 به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال های برره و مرد هزار چهره انتخاب شد و به همین خاطر بعد از 6 سال دوری از تلویزیون در برنامه 3 ستاره احسان علیخانی حضور پیدا کرد. در این برنامه مهران مدیری درباره بازگشت خود به تلویزیون صحبت کرد و گفت به سه دلیل به تلویزیون برمیگردم:من فرزند تلویزیون هستم و عمدهٔ زندگیم و همچنین مهمترین آثارم رو در تلویزیون انجام دادم و هیچوقت نمیشه از تلویزیون رفت و برنگشت.شبکه نمایش خانگی قابل مقایسه با تلویزیون نیست برای اینکه من یک مخاطب 70 میلیونی رو عوض کردم با یک مخاطب 3 میلیونی که این منو آزار داده تو این سال ها.برای این که احساس می کنم مردم به شدت نیاز دارن به حال خوب، خنده، و به لحظات شاد و این تنها کاریه که از دست من بر می آد و فکر می کنم وقتشه برگردم و این وظیفه رو انجام بدم.

 حواشی اخیر مهران مدیری

گیتی معینی درباره دلخوری اش از مهران مدیری به یک شبکه اینترنتی گفت: «من هرگز آقای مدیری را نمی بخشم، من پنج روز تمام در سرما کار کردم، آبان بود ولی نیاوران هوای بسیار سردی داشت. نقش مادر مهران غفوریان را بازی می کردم. با آن پا درد شدید چند قرص خوردم تا کسی حال بد من را نبیند.»

او ادامه داد: «دو، سه روز به ما تعطیلی دادند وگفتند با شما تماس می گیریم، چند روز گذشت دیدم کسی تماس نگرفت. یکی از همان بچه ها به من زنگ زد و گفت معینی می دانی جای تو، مادر بهاره رهنما را گذاشتند؟ الگوی من مولا علی(ع) است که می فرمایند رگ ببر اما نان نبر. از همینجا به آن خانم می گویم چگونه توانستی جای من بازی کنی؟ و من یک هفته تمام گریه کردم چون تعداد زیادی مسکن می خوردم تا درد زانویم سرکار مشخص نشود.»

مهران مدیری بدجوری به پروپای گلزار پیچید ! + ویدیوی که باید ببینید

منبع : رکنا