خودکشی سحر زکریا - بعد از گریه در لایو چه شد ! + عکس و سند

۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲ زمان مطالعه : 6 دقیقه
سرویس برخط پلاس - سحر زکریا در لایو و استوری اش از مرگ و خودکشی صحبت کرد. ...
خودکشی سحر زکریا  -  بعد از گریه در لایو چه شد ! + عکس و سند


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - سحر زکریا خبر از حداحافظی با زندگی داد.سحر زکریا لحظاتی پیش پستی را در اینستاگرامش منتشر کرد و سپس آن را حذف کرد.سحر زکریا چند وقتی است فشارهای عصبی را تحمل می کند.امین فردین شخصیتی که به گفته خودش کارش افشای روابط و فسادهای سینمای ایران است، چندین بار ادعایی درباره روابط پشت پرده سحر زکریا با مهران مدیری در گذشته را منتشر کرد و باعث شد موجی از قضاوت ها و هجمه ها روانه سحر زکریا بشود.

سحر زکریا، بازیگر سینما و صداوسیما، در استوری اینستاگرام خود نوشته بود:

خودکشی سحر زکریا  -  بعد از گریه در لایو چه شد ! + عکس و سند

پس از این بود که یادداشتی که گویا خواهر این چهره ی نوشته است، منتشر شد:

خودکشی سحر زکریا  -  بعد از گریه در لایو چه شد ! + عکس و سند

و این متن عجیب که قصد خودکشی در آن نمایان است را چند ساعت قبل در صفحه خود به اشتراک گزاشته است.

خودکشی سحر زکریا  -  بعد از گریه در لایو چه شد ! + عکس و سند

خودکشی سحر زکریا  -  بعد از گریه در لایو چه شد ! + عکس و سند

بیوگرافی سحر زکریا

سحر زکریا در تاریخ دوم مهرماه 1352 در اراک بدنیا آمد.سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «در پناه تو» (در نقش دخترعموی رامین) وارد دنیای بازیگری شد. سپس توانایی خود را با بازی در نمایش ها و تله تأترهای مختلف آزمود. اما شاید از بازی در فیلم «مردی از جنس بلور» بود که دیده شد و بار دیگر به تلویزیون بازگشت و نقش های نه چندان مهمی در چند مجموعه بازی کرد.

بازی در نقش همسر رابین هود در مجموعه طنز «قطار ابدی» تا حدودی او را به شهرت رساند، اما شاید او با برنامهٔ طنز «پاورچین» بود که هم استعدادهای نهفتهٔ بازی در نقش کمدی خود را بروز داد و هم توانست به محبوبیت دست یابد.

او کار خود را با بازی در مجموعه های تلویزیونی مهران مدیری مانند پاورچین و مرد دوهزارچهره ادامه داد. همچنین در مجموعه ویدیویی قهوه تلخ بازی کرده است.

علت ازدواج نکردن سحر زکریا

سحر زکریا او میگوید:ازدواج نکردن نباید به معنای نداشتن فرصت یا سرخوردگی باشد. وقتی شما در 40 سالگی ازدواج نکرده اید، نشان می دهد که در این موضوع کمی سختگیر بودید و مسائل کاری و تحصیلی تان در اولویت قرار داشت یا اینکه فرد مورد نظرتان را نتوانستید پیدا کنید. به همین خاطر نباید به خاطر ترس از تنهایی یا اینکه سایر دوستان تان متاهل شدند و شما هنوز مجردید، تن به هر ازدواجی بدهید بلکه باید همچنان در مقام یک انتخابگر باشید. متاسفانه بعضی از خانم های ما بر اساس متر و معیارهای اشتباهی پای سفره عقد می نشینند.آنها نگاه مادی به ازدواج دارند و به این امید خانه بخت می روند که طرف مقابل شان آنها را به لحاظ مالی مورد حمایت قرار دهد. یک زن باید در درجه اول استقلال داشته باشد. این مستقل بودن در همه موارد حتی مسائل مالی هم باید باشد. وقتی شما دست تان در جیب خودتان است، عزت نفس بیشتری دارید و دیگر حاضر نیستید با انگیزه مالی ازدواج کنید. پس ازدواج برای تان از سر عشق و علاقه اتفاق می افتد شاید؛ فکر می کنم ازدواج از آن چیزهایی است که ارتباط زیادی با سن، موقعیت یا هر چیز دیگر افراد ندارد و در شرایطش رخ می دهد و از این جهت نمی توان برنامه ریزی منظمی در مورد زمان وقوع آن و شرایطش داشت.

سحر زکریا درباره خانواده اش می گوید

من متولد 28 آذر سال 1352 هستم و در گیلان به دنیا آمدم اما شناسنامه ام از اراک است. مادرم گیلانی است و از آنجا که پدرهای قدیم دوست داشتند شناسنامه فرزندشان به نام شهر خودشان ثبت شود، پدر من هم شناسنامه مرا در اراک گرفت.

پدرم مهندس برق بود و کارش طوری بود که او را به شهرهای مختلف منتقل می کردند. به همین دلیل من تا سال پنجم دبستان زندگی در شهرهای مختلف ازجمله همدان، ملایر،

منبع : رکنا