سرویس برخط پلاس - به گزارش طلا، با دقت به تصویر نگاه کنید و بگویید کدام شکل بیش از هر چیز توجه شما را به خود جلب می‌کند. ...
تست : کدام تصویر توجه شما را به خود جلب می کند؟  - خودتان را بهتر بشناسید!

تست : کدام تصویر توجه شما را به خود جلب می کند؟  - خودتان را بهتر بشناسید!

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - این تست شخصیت شناسی همه ی ویژگی های ذاتی شما را را آشکار میکند. این تست شخصیت شناسی ویژگی های ذاتی را مقابل ویژگی های تربیتی بیان می کند. طبق مطالعات شما می توانید با این تست شخصیت شناسی ویژگی های شخصیتی افراد را با بشناسید. این تست شخصیت شناسی روش مناسب هنگامی است که با دیگران ملاقات می کنید، به این طریق از ویژگی های شخصیت آنها آگاه می شوید. در ادامه تست شخصیت شناسی از انتخاب یک نوع درخت می باشد.

در زندگی خود، به شدت فاقد ثبات در روابط هستید، به نظر می رسد که نمی توانید به مردم اعتماد کنید

آیا التهاب پوست، خارش یا سردرد های مکرر دارید؟ تا زمانی که فکر خود را تغییر ندهید، این آشفتگی ها ممکن است همچنان شما را آزار دهند.

تنها کاری که شما باید انجام دهید انتقال توجه دیگران به خودتان است. این شما هستید که می توانید اعتماد کنید و زندگی خود را بسازید.

برای خود وقت اختصاص دهید، سرگرمی های جدید را کشف کنید، یک تعطیلات آرامش بخش را برای خود ترتیب دهید.

انرژی را در شکم، روی پوست و قلب احساس می کنید، هنگامی که از چیزی می ترسید، ناراحت می شوید یا در مشکلات به سر می برید، همه این ها در علائم جسمانی و بیماری های این اندام ها منعکس می شود.

اغلب اوقات، افرادی که این شماره را انتخاب می کنند از آلرژی های مختلف رنج می برند، سعی کنید هر روز حداقل ۱۰ دقیقه آرام باشید. تنفس عمیق را در لحظه های آرامش کامل یاد بگیرید. هنگامی که به رختخواب می روید، سعی کنید لحظات خوش زندگی را تصور کنید که باعث آرامش شما می شود.

شما فردی کاملاً از خود راضی هستید و زندگی را دوست دارید، به خوبی می دانید که چگونه یک تجربه مثبت را حفظ کنید، حتی اگر گاهی اوقات دوره های خستگی و ناامیدی داشته باشید. شما یاد گرفته اید که خودتان را دوست داشته باشید

سعی کنید منطقی تر و خاکی باشید، خارش و آلرژی های شما هر از گاهی می تواند نشانه ترس شما از شکست باشد.

شما اشتیاق در زندگی خود را از دست داده اید و کاملاً منفعلانه زندگی می کنید، انتظار دارید که کسی یا چیزی شما را از حالت بی علاقگی و افسردگی خارج کند. شما از مرگ، بیماری و تصادفات ترس دارید؛ از نظر جسمی، این می تواند به صورت مشکلات معده و یبوست که با انفعال داخلی همراه است، منعکس شود.

سعی کنید خودتان را تحت فشار قرار دهید و حتی گاهی اوقات کاری کنید که نمی خواهید. به یاد داشته باشید که نیازی به انتظار برای تغییر سال نو، تعطیلات، ماه آینده یا دوشنبه نیست، در صورت تمایل هر زمان مناسب خواهد بود.

نگرش قاطعانه شما نسبت به مردم، در واقع آسیب پذیری و ناامنی را پنهان می کند. از آنجا که بدن ما اغلب به حالت عاطفی واکنش نشان می دهد، این را می توان در برخی از بیماری ها، به ویژه بیماری های کبدی بیان کرد. در این حالت چه باید کرد؟ سعی کنید نسبت به دیگران فرومایه باشید، غالباً از خود بپرسید که آیا هنگام اشتباه پیش آمده خود یا دیگران را به خاطر اشتباهات سرزنش می کنید؟

پس از پرداختن به مشکلات داخلی خود، می توانید به طور قابل توجهی سلامتی خود را بهبود ببخشید.

زندگی شما همراه با یک استرس مداوم است، به نظر می رسد که مشکلات مانند یک گلوله برفی روی شما می افتد و شما وقت بهبودی ندارید.

همه این ها به دلایلی عجیب باعث تحریک، عصبانیت و نارضایتی شما می شوند. این حالت ممکن است به صورت مشکلات پوستی یا فراموشی روی بدن منعکس شود.

بدن شما نیاز به استراحت دارد، بیایید احساسات خود را تخلیه کنید، اما اگر تعداد آن ها زیاد است، سعی کنید انرژی خود را به سمت دیگری هدایت کنید، به ورزش های رزمی، بوکس یا سایر ورزش ها هم بپردازید.

منبع : رکنا

شیرین فرهادی ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۸
من وقتی وارد سایت شدم تصویر درختی را که نظر خودم را به خود جلب کرد را انتخاب کرد ولی وقتی آمدم پایین تا شخصیت خودم را ببینم دیدم درباره همه حور مطلبی صحبت کرده غیر از شخصیت من وقتی میخوام ازتون بپرسم من درخت ۶ رو انتخاب کرد الان شخصیت من چیست؟