سرویس برخط پلاس - به گزارش شایانیوز : شقایق دلشاد مادلینگ باحجاب اسلامی با چهره ای جذاب و خیره کننده با انتشار عکس های جدید از خود بار دیگر بر طرفدارانش افزود . ...
 لباس چسبان با اندام ساعت شنی شقایق دلشاد !  -  غوغای خانم محجبه ! + ویدیو


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - شقایق دلشاد شاخ اینستاگرامی است که خود را بازیگر تلویزیون و مدل جهانی می داند. شقایق دلشاد در چند فیلم نقشی حاشیه ای و کم رنگ داشته است و حالا هوای بازیگری شقایق دلشاد را برداشته و شقایق دلشاد خود را از هرمندان به نام سینما می داند.شقایق دلشاد ظاهرا بیشتر به دنبال حاشیه و معروفیت است تا تلاش و هنر!

 لباس چسبان با اندام ساعت شنی شقایق دلشاد !  -  غوغای خانم محجبه ! + ویدیو

بیوگرافی شقایق دلشاد

شقایق دلشاد شاخ اینستاگرامی پر حاشیه (البته خودش را بیشتر بازیگر می داند) برای ازدواج با مهدی طارمی بازیکن مشهور فوتبال شرط گذاشت.

شقایق دلشاد که چند نقش کوتاه و فرعی در چند سریال داشته حاشیه های زیادی را به همراه خود دارد . او ادعا می کند که نقش اول یک فیلم را که کارگردان اون در ازای آن رابطه نامشروع طلب می کرد را نپذیرفته است.

بنز جنجالی : شقایق دلشاد چگونه جنجالی شد ؟ او در یک همایش تبلیغاتی با بادیگارد و بنز شرکت کرد و بعد در مصاحبه گفت دارندگی و برازندگی و همین شد که جنجال به پا شد !

 لباس چسبان با اندام ساعت شنی شقایق دلشاد !  -  غوغای خانم محجبه ! + ویدیو

مدرک جهانی مدلینگ ! شقایق دلشاد شاخ مجازی و بازیگری که چند فیلم را به صورت نقش های فرعی بازی کرده است می گوید که بدن من از سوی سازمان های بین المللی برای فعالیت مدلینگ تاییدیه گرفته است و من یک مدل جهانی هستم که پیشنهاد های زیادی دارم. او مدتی قبل تر نیز بر سر بازیگر بودن یا شاخ اینستاگرامی بودن با یک مجری بحث و جداب کرد چرا که خودش را بازیگر تلویزیون می داند و منتقدان او می گویند نقش خاصی بازی نکرده است.

منبع : رکنا