تقلید کورکورانه امیر مقاره از گروه bts کار دستش داد!

۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس برخط پلاس - در روز‌های گذشته عکسی از کنسرت ماکان بند منتشر شد که خواننده این گروه را در حالی نشان می‌دهد که لباسی عجیب به تن دارد، لباسی که طرح آن تقلیدی از لباسِ خوانندۀ گروه معروف بی‌تی‌اس است.
تقلید کورکورانه امیر مقاره از گروه bts کار دستش داد!

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز خبرگزاری تسنیم، در روزهای گذشته عکسی از کنسرت ماکان بند منتشر شد که خواننده این گروه را در حالی نشان می دهد که لباسی عجیب به تن دارد، لباسی که طرح آن تقلیدی از لباسِ خوانندۀ گروه معروف «بی تی اس» است. «بی تی اس» گروهی کُره ای است که طرفداران زیادی در موسیقی جهان دارند.

اما اینکه خواننده ای در ایران طرح لباس خواننده این گروه را تقلید کند، موجب ایجاد حاشیه ها و واکنش های منفی بسیاری شد،
از این رو سراغ امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند رفتیم تا ماجرا را از منظر خودش جویا شویم.

امیر مقاره می گوید: در ابتدا باید تشکر کنم از شما که در این فضای ملتهب و شلوغ رسانه ای بالاخره از خودم در مورد این موضوع سؤال کردید. راستش در مورد موضوع لباس، من اول باید چند مورد را عرض کنم. من بعد از ایام کرونا نزدیک به صد اجرای کنسرت داشتم که در تمامی این اجراها از کت و شلوار استفاده کردم و سعی کردم پوشش مناسب و زیبایی نسبت به فضای کنسرت داشته باشم و احترام به مخاطب برایم در اولویت بوده است.

او توضیح می دهد: در مورد این لباس خاص هم باید بگویم که در یک اجرا و فقط در سه قطعه پایانی آن اجرا، این لباس را پوشیدم. قبول دارم که این لباس انتخاب مناسبی نبود، البته که پس از همان اجرا با تذکر نماینده وزارت ارشاد و مؤسسه آوازی نو آن لباس را کنار گذاشتم و دیگر هیچ وقت از آن استفاده نکردم.

تقلید کورکورانه امیر مقاره از گروه bts کار دستش داد!

مقاره می گوید: در حقیقت این جنجال و حاشیه ای که برایم ایجاد شده فقط مربوط به پانزده دقیقه از حدود صد اجراست!

این خواننده تأکید می کند: در کنسرت های گروه ماکان، برای اجرای باکیفیت و جذب مخاطب خیلی تلاش می کنیم ما در همین شرایط اقتصادی که رفتن به کنسرت برای بسیاری از مردم دشوار است، کنسرت ویژه «ماکان برای همه» را برگزار کردیم که تمام بلیت ها با تخفیف ویژه به مخاطبان ارائه شدند.

او ادامه می دهد: در این کنسرت ویژه، متوجه شدیم که بسیاری از حاضران در سالن، برای اولین بار است که به کنسرت ما می آیند، این اتفاق به دلیل تخفیف ویژه ای بود که در این کنسرت لحاظ کردیم.

مقاره می گوید: متأسفانه در فضای مجازی این کارهای مثبت خیلی دیده نمی شود و فقط روی نقاط منفی دامن می زنند، البته که من هم اشتباه خودم را قبول دارم و اصلاً به همین دلیل بود که آن لباس را برای همیشه کنار گذاشتم، اما باید بگویم که ما دوست داریم با اجراهای مان انرژی مثبت و حال خوب به همه مردم هدیه دهیم.

... ۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹
وای آخه به شما چه! :

Dina ۱۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۵
واعی الان منم آرمیم ولی بس کنین دیگه هیترا دارن خودشونو جای آرمیا میزنن ب اون بدبخت فوش میدن ولی کسی نمیدونه ک میخان مارو بد کنن اقا تیپه اونجوری زده ک زده ب ما چه حالا چیکا کنیم خب ک چی همین ک هیت نده بشون ایرادی نداره

Ignite ۱۸ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۳
همینو بگو والا ، یه چیزی خیلی وقته تو دلم مونده(شمارو نمیگما) اون ارمیاییو میگم که میگن هیتر را بدن ولی هروقت این مسائل میاد وسط نصفشون هیتر بازی درمیارن تعصبای الکی نقابارو بیارزد پایینو خودتون باشید و از آیدلتون و زندگی لذت ببرید
یه بنده خدا ماکانی ۱۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰
جواب حق رو شما میگید امیر بدبخت چاره ای نداشت امیر خودش طرفدار بی تی اس هس و مجبور بود بپوشه شب کنسرت
ناشناس ۱۸ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۹
نزارین دهنم بیشتر از این بازشه ب شما چه

فاطمه ۱۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸
ترو خدا بس کنید دیگه به خدا امیر تا حالا خیلی صبوری کرده هیچی نگفته بعدشم چرا فقط ظاهر امیر رو می بینید اگه از باطنش خبر داشتید می فهمیدید امیر یه فرشتس بابا امیرم که جواب داد اشتباه کرده پس خواهشا دیگه حاشیه درست نکنید

Nnnnn ۲۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۲
اینا فقط دنبال حاشیه درست کردن براگروه ماکان و براامیرطفلکن چش ندارن موفقیاتاشونوببینن
ناشناس ۱۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶
هعیی و ارمیم

کاربر مهمان ۱۹ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۷
ازت بدم میاد امیر بی تی اس زیر سوال بردی

مهدیسا ۲۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۴
واتتتتتت واقعا نمی فهمتون الان بی تی اس بیاد از گروه ماکان بند کپی کنه میشه کپی کار اما اینا می شن اشکال نداره؟ استغفرالله به خدا می خوای ی چیزی یکم انقدر نژاد پرست نباشین