سرویس برخط پلاس - درگذشتِ محمد ابوالحسنی گویی پرونده انیمیشن دیرین دیرین را آرام آرام بست؛ چرا که امروز علیمردانی هم با این اثر، خداحافظی کرد.
پرونده (دیرین دیرین) بسته شد؟ -  خداحافظی محمدرضا علیمردانی با دیرین دیرین

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز پایگاه خبری-تحلیلی خبرگزاری تسنیم، فروردین ماه سالِ گذشته بود که خالقِ انیمیشن «دیرین دیرین» بر اثر بیماری کرونا، دارفانی را وداع گفت؛ خبرهایی در همان روزهایِ رفتن این انیمیشن سازِ با سابقه به گوش می رسید که احتمالاً پرونده این انیمیشن، بسته شود. این اتفاق امروز با پیامِ اینستاگرامی محمدرضا علیمردانی گوینده و کارگردانش شدت بیشتری پیدا کرد.

علی درخشی نوشت: به عنوان خالق دیرین دیرین امروز بعد از 8 سال به ناچار این پروژه را ترک می کنم اتفاقی که شاید می بایست زودتر رخ می داد.

"هشت سال پیش این مجموعه را خلق کردم و با حمایت مرحوم ابوالحسنی و خلاقیت محمدرضا علیمردانی و همکاران گرانقدرم، آن را به اوج رساندم. اما امروز برخلاف گذشته دیگر شرایط همکاری مهیا نیست و ناچار به ترک پروژه هستم. قسمت هایی که پیشتر با نام او تولید شده به پخش می رسند اما از امروز دیگر همکاری با این پروژه ندارد.

محمدرضا علیمردانی در واکنش به این خداحافظی نوشت: "علی جان تو ایده ها و تصاویرش را آفریدی من هم صداهایشان را... خدا قوت رفیق نابغه من. تو نباشی من هم نیستم. این هم اعلام رسمی بنده؛ خداحافظ "دیرین دیرین" و روح محمد ابوالحسنی شاد.

با این تفاسیر به نظر می رسد پرونده «دیرین دیرین» هم به عنوان یک انیمیشنِ قدیمی بسته شود.

مجموعه پویانمایی «دیرین دیرین» در سال 1394 این مجموعه ابتدا برای تلویزیون ساخته شد. این مجموعه به زبان طنز به مشکلات اقتصادی و اجتماعی می پرداخت.

پرونده (دیرین دیرین) بسته شد؟ -  خداحافظی محمدرضا علیمردانی با دیرین دیرین

اخبار گوناگون در برخط