خیانت شاهزاده ویلیام تأیید شد

۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۱ زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرویس برخط پلاس - شاهزاده ویلیام به خیانت به کیت میدلتون با دوست خانوادگی شان متهم شد.
خیانت شاهزاده ویلیام تأیید شد

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز پایگاه خبری-تحلیلی روزیاتو، بار دیگر شایعات احتمالاً نادرست مبنی بر اینکه شاهزاده ویلیام رابطه نامشروع دارد و به کیت میدلتون خیانت می کند، اینترنت را فراگرفت. آخرین بار در سال ۲۰۱۹ روزنامه ها به درگیری کیت با ویلیام و دوست خانوادگیشان به نام رز هانبری تمرکز کرده بودند. ویلیام و کیت هرگز به صورت عمومی در مورد این اخبار اظهار نظر نکرده اند.در ابتدا نشریه آمریکایی In Touch در آوریل ۲۰۱۹ گزارش داد که ممکن است ویلیام با رز رابطه داشته باشد. هیچ چیز تایید نشد و هیچ مدرک عمومی واقعی وجود نداشت که ویلیام به کیت خیانت کرده است و به گفته ریچارد کی، گزارشگر سلطنتی، همه اینها اخبار جعلی است. او نوشت: «هر دو طرف اقدامات قانونی را در نظر گرفته اند، اما از آنجا که هیچ یک از گزارش ها نتوانسته هیچ مدرکی در مورد آن ارائه کند، آنها تصمیم گرفته اند که آن را نادیده بگیرند.»

رز هانبری کیست؟

او یک مدل سابق و مارکیونس (در بریتانیا در رتبه پایین تر از دوک قرار دارد) فعلی است که با همسرش، کارگردان فیلم دیوید راکسوج، در نورفولک، انگلستان زندگی می کند. خانه رز بسیار نزدیک به خانه روستایی کیت و ویلیام است و آنها در یک حلقه اجتماعی وقت می گذرانند. از آنجایی که رز در حومه شهر زندگی می کند، احتمالاً به همین دلیل است که روزنامه ها او را به عنوان «رقیب روستایی» کیت معرفی کرده اند.

خیانت شاهزاده ویلیام تأیید شد

چه مشکلی بین آنها بوجود آمده است؟

در مارس ۲۰۱۹، روزنامه سان گزارش داد که کیت به ویلیام گفته است که رز را از دایره ارتباطیشان خارج کند، چراکه ظاهرا کیت و رز با هم اختلاف داشتند. این حرف ها کاملاً غیرقابل تأیید و گاهی اوقات بی اساس هستند که سریعا به رابطه خارج از ازدواج یکی از اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا نسبت داده می شوند. بدیهی است که چنین ارتباط هایی می توانند کاملاً نادرست باشند و می توانند در مورد یکی دیگر از اعضای خانواده سلطنتی باشند. اما به نظر می رسد اینترنت بر روی ویلیام متمرکز شده است.اگرچه ریچارد کی گفت که در حال حاضر هیچ اقدام قانونی از سوی خانواده سلطنتی انجام نمی شود، اما منبعی دیگر خلاف آن را ادعا کرد. حداقل یک نشریه بریتانیایی پس از انتشار جزئیات این شایعه، توسط وکلای سلطنتی، اخطارهای قانونی دریافت کرده است. در یکی از نامه های وکلای خانواده سلطنتی آمده است: «انتشار گمانه زنی های نادرست در رابطه با زندگی خصوصی موکلین ما علاوه بر نادرست بودن و بسیار آسیب زا بودن، نقض حریم خصوصی وی بر اساس ماده ۸ کنوانسیون اروپایی حقوق بشر است.»

حقیقت چیست؟

هیچ کس به جز ویلیام، کیت و رز واقعاً نمی دانند که اصل ماجرا چه بوده است؛ اگر واقعا چیزی باشد. اما روزنامه های بریتانیایی قطعاً باید هنگام تصمیم گیری درباره آنچه گزارش می دهند، محتاط باشند، در غیر این صورت ممکن است اخطارهای بیشتری به آنها داده شود. شایان ذکر است، زمانی که خانواده سلطنتی در ماه ژوئن میزبان دونالد ترامپ در کاخ خود بودند، رز آنجا بود. اگرچه کیت و رز در کنار هم ننشستند، اما واضح است که در یک اتاق بودن آنها نشانه خوبی است که هیچ احساس بدی بین آنها وجود ندارد.

خیانت شاهزاده ویلیام تأیید شد

اخبار گوناگون در برخط