تست هوش : مادر این کودک کدام است؟! - هوشتان را بسنجید !

۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - زمانی که بچه بودیم، کار ما این بود که تا حد امکان کنجکاو باشیم، یاد بگیریم و بازی کنیم. بنابراین، پازل به معنای روشی خارق‌العاده برای صرف چندین ساعت تمرین و توسعه ذهن ما بود. ...
تست هوش : مادر این کودک کدام است؟!  -  هوشتان را بسنجید !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - تست هوش مبحث بسیار گسترده ای است و انواع مختلفی دارد،تست هوش انواع مختلفی دارد،تست سنجش هوش می تواند مشخص کند  میزان هوش هیجانی ، هوش اجتماعی، هوش هنری و درون گرایی یا برون گرایی فرد چگونه است،تست هوش برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان انجام می شود،تست هوش معتبر می تواند تأثیر چشم گیری در زندگی فردی و سلامت روحی فرد داشته باشد.

آیا میتوانی این تست هوش را حلش کنی؟ اگر این تست برایتان آسان نیست، اما یک جزئیات وجود دارد که پاسخ صحیح را نشان می دهد. اگر نمی توانید راه حلی را ارائه دهید، در زیر به شما اطلاعاتی خواهیم داد که این مادر بچه است. خوب، آیا پاسخ خود را آماده دارید؟ در زیر عکس پاسخ صحیح را قرار داده ایم.مادر این کودک کدام است؟

تست هوش : مادر این کودک کدام است؟!  -  هوشتان را بسنجید !

پاسخ صحیح زن سمت راست است. خوب، چون بچه ای که وسط بازی می کند رو به زن سمت راست است. این یک واکنش طبیعی رایج برای کودکان است که هر زمان که در یک اتاق هستند، بدون توجه به فعالیت در حال انجام، روبرو با مادر خود است. درست متوجه شدید؟ پس به شما تبریک می گویم!

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
D.n.a ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۱
خوب بود

ناشناس ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
:تا
ههههه

علی ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
زعقر ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۷
در

هستی ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۹
زعقر ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۷
در

به تو چه ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
بد نبود

ناشناس ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶
لطفا بیشتر بزاری و همینتور سختر ارهههههخ

هرکس ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۴
درست گفتم
:خند

ناشناس ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۵
اه

آخرین اخبار سرویس برخط پلاس