عصبانیت شدید برزو ارجمند به خاطر یک توئیت!

۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - برزو ارجمند، بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود به حواشی اخیر درباره توئیت داریوش ارجمند پاسخ داد.
عصبانیت شدید برزو ارجمند به خاطر یک توئیت!

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز پایگاه خبری-تحلیلی ، برزو ارجمند متولد 7 فروردین 1354 در مشهد، بازیگر است، در محله احمدآباد مشهد مقدس به دنیا آمده است، تنها یک خواهر بازیگر بنام بهار ارجمند دارد و پدرش مرحوم انوشیروان ارجمند نیز از بازیگران نام آشنا بود، عمویش داریوش ارجمند هم از چهره های شاخص بازیگریست، پسر عمویش امیریل ارجمند و همسرش یاسمینا هم هردو بازیگرند. قد او 177 سانتی متر است. برزو ارجمند، بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود به حواشی اخیر درباره توئیت داریوش ارجمند پاسخ داد.


دانلود ویدیو

اخبار گوناگون در برخط
نسترن ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
با توجه به ادبیات این افراد نباید تامل و تردید کرد به نوع قضاوت، رفتار و تربیت و نگرش این افراد بی ادب؟!

پاینده ایران ۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۹
چرا با هم وطنت اینجوری حرف می زنی که ادعای ناراحتی واسه هم وطن داری و ناراحتی واسه فوت مهسا امینی اگه یه اتفاقی واسه همینا بیفته ، کشور رو به هم میریزین که هااااای به مردمم ظلم شده بسه دیگه اینقدر ریا کاری ... شما همه چیزی رو واسه خودتون میخواین . با این کاراتون دارین مردم تحریک میکنین و با جونشون بازی میکنین و خودتون خونه هاتون داخل یا خارج از کشور نشستین و از مهلکه دور هستین . آهنگ " برای " رو میذاری با زنت بدون حجاب با اون میمیک مسخرتون که چی رو ثابت کنی که یعنی بی غیرتی و میخوای زنان ایران همه اینجوری باشن و کشور رو به کثافت بکشونین ( شما و امثالهم ) شما که میگین با خویشاوندتون ارتباطی ندارین چجوری دلتون واسه هم وطنتون میسوزه .( خانواده و فامیل هم یک وطن کوچک است وقتی با فامیل ناسازگارید دیگه وای به حال کشور که بسیار بزرگتر است ) پاینده باد جمهوری اسلامی ایران زنده باد رهبر عزیز تا ظهور امام زمان علیه السلام

کوچکی راد ۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۱
امیدوارم همانطور که باعث شدی که آرتین یتیم ودل کوچکش غمگین بشه .دل تو هم پراز غم‌بشه تو وهمه اونها که برای ایجاد تشنج در کشور دل امام زمان ع را خون کردید ودل صهیونیسمها را شاد کردید .شما همه شما اغتشاشگرها در لباس دانشجو کاربر شبکه مجازی سلبریتی ورزشکار ...همه وهمه دستانتان به خون شهدای حرم شاه چراغ آلوده است و بزودی زود طبق آیه الله سریع الحساب تقاصش را پس خواهیدداد .

مصطفایی ۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۹
لعنت به قوه قضاییه اگه شما رو محاکمه نکنه شما روسیاهان تاریخ خواهید بود ،باید در کتابهای تاریخ از شما با عنوان پیاده نظام و پادوی امپریالیسم نام برده شود ،،،

فرید ۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
لعنت به این همه ریاکاری و دروغ هاتون لعنت به بی غیرتی ها و هرزه بازی هاتون شما دشمن ایران و ایرانی ها هستید عاقلان دانند. تو همونی هستی که ادعای غم برای آبادان داشتی و تو عروسی ساسی میرقصیدی. تف به روی هر سلبریتی بیسواد منافق وطن فروش که هیچی نمی فهمه ولی فکر میکنه حتما باید قدقد کنه . و البته به خاطر منافع خودت ، مردم رو تحریک میکنی (قصه ی تکراری اشک تمساح ) آقای داریوش ارجمند شریف و باغیرت ، این برادرزاده را از کدوم لپ لپ درآوردی آخه؟!!!

آخرین اخبار سرویس برخط پلاس