مهران مدیری، تلویزیون را تحریم کرد

۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - مهران مدیری، بازیگر سینما و تلویزیون در یک پست اینستاگرامی ضمن تسلیت درگذشت مهسا امینی از مدیران کشور خواست با مردم خشونت نکنند، به حرف مردم گوش کنند.
مهران مدیری، تلویزیون را تحریم کرد

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز پایگاه خبری-تحلیلی خبرآنلاین: مهران مدیری متولد 18 فروردین 1346 در تهران، بازیگر است. تحصیلات دانشگاهی را بخاطر حضور در جنگ تحمیلی ناتمام گذاشتد، حالا مشهورترین هنرمند و کارگردان طنز بوده و قدرتمندترین هنرمند سیاسی فرهنگی ایران است. مهران مدیری، بازیگر سینما و تلویزیون در یک پست اینستاگرامی ضمن تسلیت درگذشت مهسا امینی از مدیران کشور خواست با مردم خشونت نکنند، به حرف مردم گوش کنند. او همچنین گفت نمیخواهد هیچ فریمی از او و به هر بهانه ای و از هر شبکه ای، پخش شود.


دانلود ویدیو

اخبار گوناگون در برخط
آریا ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵
مهران مدیری جلب نظر ملت است

یک شهروند ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۲
سخنی با مهران مدیری: آقای مهران مدیری! به دنبال ممنوع التصویر کردن خودتان بطور خود خواسته و تحریم صدا و سیما از طرف جنابعالی، خسارت شدیدی به رسانه دولتی که از بیت المال اداره میشود و شما چندین دهه با توجه به اظهارات خودتان که فرمودید مردم در این سالها تحت فشار تحریم و فقر زندگی میکردند بدون توجه به این مشکلات مردم، با دستمزد نجومی از جیبشان فیلم و سریال تهیه و بازی کردید و برای هر فریم از این کارهای تان پول کلانی دریافت نمودید و حالا پس از دریافت این مبالغ از بیت المال تقاضا نمودید حتی یک فریم از تصویرتان پخش نشود .با این تصمیم شما آشکارا به همین مردم که سنگ آنها را به سینه میزنید خیانت کردید چون پس از دریافت مبالغ کلان، آثارتان را باطل اعلام فرمودید و از دسترس آنها خارج کردید، به شما اعلام میداریم: 1- ما ملت ایران تقاضای شما بابت پخش نشدن حتی یک فریم از تصویرتان در تلویزیون را پذیرفتیم. چون همانطوریکه که فرمودید این تقاضا حق تان است. اما از شما بابت این درخواست اعلام خسارت و شکایت ذیل را اعلام میداریم: 2- از آنجاییکه مالکیت آثار شما پس از دریافت دستمزد متعلق به تلویزیون و مردم است، شما باید بابت این تصمیم زیان وارده به بیت المال را فریم به فریم و ریال به ریال پرداخت فرمایید. 3- از آنجاییکه سریال ها و فیلم هایی که شما بازی کردید با این درخواستتان (یعنی حذف تصویر تان) قابل پخش نیستند، بنا بر این شما باید نه تنها بابت این خسارت به بیت المال دستمزد های دریافتی تان از سال ۱۳۷۲ تا کنون به نرخ امروز بازپرداخت کنید بلکه هزینه کل این فیلم ها و سریال ها را هم به نرخ امروز بپردازید. چون بدون تصویر شما قابل پخش نیستند. بنابر این شما زمانی می توانستید با این ژست حق بجانب و لیدر مآبانه این تصمیم نابخردانه و شتاب زده را اعلام کنید که تمام این خسارت های اعلام شده را همزمان با این ادعای تان بپردازید. 4-آقای مدیری شما فکر کردید این رژیم رفتنی است و خواستید با این تصمیم خائنانه جای پای تان را در رژیم بعدی باز کنید تا مجددا این ملت را سرکیسه کنید. اما نمیدانستید این هیاهویی را که میشنوی مانور جمهوری اسلامی است تا خائنین را از لانه های شان بیرون بکشد و آنها را شناسایی کند. کاری که هر چند سال یکبار تکرار میکند. اما شما خیلی راحت خودت را شناساندی و به تله افتادی. حیف آن احترامی که همه برای شما قائل بودند. پس همه آن حرفهای قشنگی را که شما در برنامه ها میزدی متن نویسندگان برنامه ها بود خودت هیچی تو کله ات نبود یک بار خودت رفتی حرفی بزنی که تیشه به ریشه ات زدی. حرف آخر آقای مدیری بوی کبابی که به مشامت میرسد بوی کباب نیست در واقع دارند خر داغ میکنند. فریب خوردی.

محمد خرسند ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۸
از قوه قضائیه و مدعی العموم میخوایم به این قضیه ورود کنند و تمام ضررهایی که آقای مدیری به بیت المال رسوند رو از حلقومش بیرون بکشند.
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس