سرویس برخط پلاس - خبرگزاری ایرنا ، همشهری آنلاین و تسنیم از اعتراضات شب گذشته تهران گزارش هایی انتشار داده اند که بدون دخل و تصرف در نوشتار آنها در زیر می خوانید . ...
ساعت به ساعت از اعتراض شب گذشته در نقاط مختلف تهران  -  از شعارهای تند تا شکستن شیشه خودروها

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - همشهری آنلاین، ایرنا نوشت: هسته های اولیه تجمعات از ساعت ۱۷ عصر چهارشنبه در دسته های ۱۰ - ۱۲ در محدوده خیابان ولیعصر(عج)، بلوار کشاورز، میدان انقلاب، پارک لاله، میدان ولیعصر(عج) و کوچه ها و خیابان های منتهی به این معابر شکل گرفت.

در هیچ یک از تجمعات امشب تهران، جمعیت در یک نقطه به ۵۰ نفر نمی رسید و مجموع تجمع کنندگان نیز از یکهزار نفر تجاوز نمی کرد.

با این وجود، تعدادی از تجمع کنندگان اقدام به سنگ پرانی بی هدف کردند که این اقدام باعث شکستن شیشه خودروهای پارک شده در خیابان های فرعی منتهی به میدان ولیعصر(عج) شد که با اقدام به موقع نیروی انتظامی، تعدادی از این افراد بازداشت شدند.

تعدادی از تجمع کنندگان نیز پس از حضور در بلوار کشاورز و خیابان های منتهی به خیابان انقلاب وارد پارک لاله شدند.

برخی لیدرهای آشوبگر این تجمعات امشب توسط نیروهای انتظامی بازداشت شدند و از این افراد سلاح گرم، شوکر، باتوم و ... کشف و ضبط شد.

همچنین برخی تجمع کنندگان در حوالی میدان فردوسی اقدام به کندن نرده های خط ویژه اتوبوس های «بی آر تی» کردند که این اقدام برای دقایقی سبب اخلال در عبور و مرور شد.

گزارش ایرنا از سطح شهر حکایت از این دارد که از تجمعات پراکنده ای نیز در مناطق شرقی تهران نظیر تهرانپارس، خیابان پیروزی و چهارراه کوکاکولا شکل گرفت که با حضور به موقع نیروهای انتظامی وضعیت به حالت عادی بازگشت.

همچنین تجمعاتی در میدان تجریش و قدس شهر تهران شکل گرفت که پیش از ساعت ۲۲ پایان یافت و اوضاع در این مناطق کاملا عادی است.

تجمعات کوچک و پراکنده ای نیز در جنت آباد ایجاد شد که برخی افراد با پرتاب سنگ و سردادن شعار نظم عمومی را برهم زدند.

تسنیم نیز نوشت: در میدان فردوسی، در ضلع جنوبی میدان، جمعیت حدود ۱۰۰ نفره ای در دسته های کوچک ۵-۶ نفره حاضر بودند که شعارهای پراکنده ای را سر می دادند؛ این افراد با مداخله نیروی انتظامی پراکنده شدند.

در چهارراه پارک وی، ترافیک سنگینی گزارش شد؛ حدود ۳۰ الی ۴۰ نفر به صورت پراکنده حضور داشتند؛ یک بیلبورد تبلیغاتی روی پل آتش زده شده بود و جمعیتی نیز در ضلع شمالی ایستاده و مشغول فیلم برداری و مشاهده بودند.

در خیابان طالقانی محدوده خیابان حافظ، چند نفر بسیار محدود، کاغذها و مقواهایی را آتش زده بودند که دود محدودی ایجاد شده بود.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس