سرویس برخط پلاس - زن تهرانی با اتهام خیانت در باغ فیض تهران شکنجه می‌شد. ...
پشت پرده رابطه سیاه زن تهرانی با 2 مرد غریبه  -  در باغ فیض چه گذشت؟!

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - خرداد ماه سال گذشته زن جوانی که در باغ فیض غرب تهران زندگی می کند پس از کتک خوردن با صورتی کبود و چشمانی گریان تصمیم گرفت برای کمک به پلیس تهران مراجعه کند.

زن جوان که به سختی و با کمک همسایه ها از زیر مشت و لگد همسرش به اتهام دوستی و رابطه نامشروع با 2 مرد غریبه نجات پیدا کرده بود، ساعتی پس از کتک خوردنش سراسیمه جهت مطرح کردن شکایت علیه همسرش به پلیس تهران مراجعه کرد.

زن تهرانی پیش پلیس با بغضی سنگین ماجرای خود را اینطور بیان کرد: «پس از ازدواجم زندگی آرامی داشتم اما با گذر زمان رفتار همسرم با من در خانه تغییر پیدا کرد، او در ابتدا کتکم نمی زد و فقط به من و خانواده ام توهین می کرد.»

خانم جوان ادامه داد: «همسرم متوهم است. رفته رفته پس از توهین و فحاشی های ناموسی او مرا به طرز هولناکی کتک می زد. این اوخر هم فکر می کرد که من با 2 مرد رابطه نامشروع دارم.»

زن کتک خورده با چشمانی گریان گفت: «شوهرم مواد مخدر یا مشروبات الکلی مصرف نمی کند. او امروز حالش نامساعد بود لحظه ای که وارد خانه شد با دشنام ناموسی، من را به شدت با مشت و لگد کتک زد، اگرهمسایه ها نبودند ممکن بود اتفاق وحشتناکی برای من رقم بخورد.»

ماموران پلیس پس از شنیدن اظهارات این زن، رسیدگی پرونده را سریعا در دستور کار خود قرار دادند و پس از چند ساعت موفق شدند همسر زن جوان را به اتهام ضرب و شتم بازداشت کنند.

بنابراین گزارش پرونده زن و مرد جوان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارجاع شد.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط