سرویس برخط پلاس - شیلا خداداد و همسرش در خصوص فوت مهسا امینی تصمیم مهاجرت خود را قطعی کردند. ...
استوری حیرت آور شوهر شیلا خداداد   -  افشای رازشان بخاطر مهسا امینی !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - شیلا خداداد متولد 14 آبان 1359 در تهران می باشد. شیلا خداداد فارغ التحصیل لیسانس رشته شیمی از دانشگاه آزاد می باشد. شیلا خداداد در 1378 وقتی 19 ساله بود در فیلم اعتراض بازی کرد و اولین تجربه خود را بدست آورد. شیلا خداداد در سال 1381 با سریال مسافری از هند در نقش سیتا به اوج شهرت رسید. شیلا خداداد قصد مهاجرت دارد.

توییت همسر شیلا خداداد (بازیگر) در واکنش به مرگ مهسا امینی: از تصمیمم به مهاجرت بسیار خوشحالم من هم دختری دارم که می توانست مهسا باشد!

استوری حیرت آور شوهر شیلا خداداد   -  افشای رازشان بخاطر مهسا امینی !

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
ف ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۶
در پاسح به شیلا خداد داد باید گفت امریکا خوش بگذره ولی هیچ تضمینی نیست که پلیس امریکا با دخترت که شهروند درجه دو محسوب خواهد شد درست رفتار کند. یادت باشد مهسا بیمار بود و مرگ طبیعی اش بهانه شد برای قبچی کردن ایران و لخت شدن نیلوفر پولادی ها و برهنه شدن گیسوی مریم بوبانی ها و عقده گشایی وای چرا نمیریم خارج ها!!!! سفر به سلامت . اگه یه روز دخترت ازت پرسید چرا تو کشورم نموندم. بهش بگو چون من عاقل تر از خدا بودم و حجاب رو که تو قرآن بود بیخود دیدم !!!!! فقط یه چیزی؟ نگاه دخترت رو وقتی ادعا خواهی کرد عاقل تر از حدا بودی به یادت بسپار!!+