سرویس برخط پلاس - فرشاد احمدزاده بازیکن سابق پرسپولیس با انتشار ویدیویی به سبک سریال پایتخت در صفحه شخصی اش با همسرش شوخی کرده است. ...
 شوخی بامزه فرشاد احمدزاده و همسرش با سریال پایتخت+ ویدیو

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - فرشاد احمدزاده از بازیکنان سابق پرسپولیس است. در حال حاضر فرشاد احمدزاده در باشگاه سپاهان مشغول فوتبال است. فرشاد احمدزاده به تازگی ازدواج کرده است. همسر فرشاد احمدزاده کیانا محمدی نام دارد که یک مدل است. فرشاد احمدزاده در صفحه شخصی اش با همسرش شوخی کرده است که در قالب فیلم منتشر کرد.

احمدزاده در روزهای گذشته با منتشر کردن مداوم عکس هایی تکی از خودش در لباس دامادی و مراسم ازدواجش باعث تعجب هوادارانش شده بود.

این حرکت احمدزاده با واکنش های متفاوت کاربران و گاها اعتراض نیمی از طرفدارانش مواجه شده بود.

ظاهرا انتقادهای مخاطبین فرشاد نتیجه بخش بوده است، چرا که او اخیرا فیلمی را که همسرش استوری کرده است، در صفحه خودش به نمایش گذاشته است. در این فیلم فرشاد با لحن طنزی و به سبک بازیگر سریال پایتخت با نام همسرش شوخی می کند.

بیوگرافی فرشاد احمدزاده

فرشاد احمدزاده زاده متولد ۱ مهر ۱۳۷۱ در ارومیه بازیکن فوتبال ایرانی است که در پست هافبک و وینگر بازی می کند.

وی سابقه بازی در تیم های پارسه تهران، پرسپولیس، تراکتور، شلاسک وروتسواف، فولاد خوزستان را دارد. وی هم اکنون عضو باشگاه سپاهان است.

فرشاد احمدزاده تقریباً در تمامی مسابقاتش برای پرسپولیس که محروم یا مصدوم نبوده است به صورت ثابت برای پرسپولیس به میدان رفت، از این رو هواداران لقب «پسر برانکو» را به دلیل علاقه این مربی به وی دادند.

او و محسن مسلمان و کمال کامیابی نیا در پرسپولیس روابط بسیار نزدیکی با هم داشتند که آنها را سه تفنگدار می خوانند.

منبع: وقت صبح

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس