واکنش عادل فردوسی پور به مرگ مهسا امینی + ویدیو

۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - عادل فردوسی ویدئویی را ضمن تسلیت به خانواده مهسا امینی و اتفاقات اخیر منتشر کرده است. ...
واکنش عادل فردوسی پور به مرگ مهسا امینی + ویدیو

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - عادل فردوسی پور متولد مهر 1353 در تهران، مجری و گزارشگر فوتبال است. عادل فردوسی پور فارغ التحصیل فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و دکترای مدیریت رسانه از دانشگاه تهران می باشد. عادل فردوسی پور فعالیت مطبوعاتی خود را از سال 1372 وقتی 19 ساله و دانشجوی ترم سه کارشناسی بود با روزنامه ابرار ورزشی در بخش ترجمه اخبار فوتبال خارجی شروع کرد. عادل فردوسی پور سال 1373 پس از چند بار شرکت در آزمون، به صدا و سیما راه یافت و با گزارش برنامه های آرشیوی شبکه سه در نیمه شب شروع به کار کرد. عادل فردوسی پور از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار است.

عادل فردوسی پور، مجری و گزارشگر معروف فوتبال با انتشار پیام ویدئویی به برگزاری تجمعات اعتراضی در پی ماجرای فوت مهسا امینی mahsa amini، دختر ۲۲ ساله سقزی واکنش نشان داد.

منبع: برترین ها

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
علی ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۱
نمیدونستم ضد انقلابی هم هستی بیخود نبود که از صداوسیما بیرونت کرده بودن

سعید ۰۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۷
اینها از بس مار خوردن، افعی شدن.
ناشناس ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۹
آقای...! چرا برای مرگ ده ها کودک و بسیجی و طلبه و پلیس فیلم نمی فرستی؟! خون مهسا امینی(دختری که حتی به آن دست نزده بودند) اینقدر رنگین است؟! چرا برای آن جوانی را که لباس هایش را درآوردند و با شکنجه کشتند چیزی نمی گویی؟! ۲. بازیگر زن ایرانی و برخی دیگر پوششی دارند که آنجلا نجولی در خیابان های آمریکا ندارد. زنان ایرانی آرایش های عجیبی می کنند که سالهاست مردم جهان می گویند ما ایرانی ها را با آرایششان می شناسیم. آزادی؟! ایران آزادترین جای دنیاست.