سرویس برخط پلاس - خانم بازیگرانی که کشف حجاب کرده اند دیگر بازیگر نیستند و حق بازیگری ندارند ! ...
اخراج خانم بازیگران کشف حجاب کرده از سینمای ایران !  -  حرف آخر زده شد !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره کشف حجاب چند بازیگر زن سینمای ایران گفت: ما از عموم هنرمندانمان تشکر می کنیم که واقعاً دلسوزانه از حادثه پیش آمده برای خانم امینی ابراز تاسف کردند. خود بنده و بالاتر از من شخص آقای رئیس جمهور از این حادثه ابراز تاسف کردند و همگی متأثر از این اتفاق هستیم، اما برخی از حرکات هنجارشکنانه که در تقابل با قانون باشد را نمی پسندیم.

وی افزود: دوره جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره حاکمیت قانون است؛ ما در خدمت تمامی اهالی فرهنگ و هنر هستیم و چتر دولت و نظام همه اهالی فرهنگ و هنر را در بر می گیرد مگر کسانی که خودشان مصر هستند که زیر این چتر نباشند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر کسی اصرار دارد که از قوانین جمهوری اسلامی تبعیت نکند، ما اصراری بر مجبور کردن آن ها به این امر نداریم؛ آن ها می توانند آزادانه وارد فعالیت های دیگری بشوند.

اسماعیلی با بیان اینکه تمامی عزیزانی که در حوزه فرهنگ و هنر تلاش می کند مورد احترام و تکریم ما هستند، اظهار کرد: طبیعتاً هر کسی از هنرمندان که تابع قانون باشد و رفتار قانونی داشته باشد، ما خودمان را خادم او می دانیم ولی کسانی که در خارج از این چارچوب باشند، طبیعتاً انتخاب شان همین بوده است.

وی ادامه داد: بازیگران زنی که کشف حجاب کردند، به این انتخاب جدید رسیدند که تابع قوانین نباشد. ما در حوزه فرهنگ و هنر در خدمت عزیزانی هستیم که ملزم به قانون هستند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: طبیعتاً دلسوزی و ابراز تاسف هیچ ایرادی ندارد؛ ممکن است شخصی دلسوزی کند و احیاناً قضاوت اشتباهی نیز داشته باشد؛ خود من نیز ممکن است در صحبت هایم 10 بار اشتباه داشته باشم و هر کس دیگر نیز همینطور است زیرا ما انسانیم و ممکن است یک موقع احساسات بر ما غلبه کند و حرف غلطی را بزنیم.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه من غاطبه اهالی فرهنگ و هنر را دلسوز ایران، مردم و فرهنگ و هنر کشورمان می دانم، گفت: اکثریت اهالی فرهنگ و هنر همراه با قانون هستند اما اگر کسی اصرار دارد که به قانون شکنی تجاهر کند، طبیعتاً قانون نمی تواند از او حمایت لازم را داشته باشد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان اظهار کرد: ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ملزم به قانون هستیم، از تمامی اهالی فرهنگ و هنر حمایت و دفاع می کنیم اما کسانی که دوست ندارند در این حوزه باشند و با ما همکاری کنند، این انتخاب خودشان است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
ناشناس ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۷
البته تصمیم خوبیه یه عده که محبوبیت پیدا می کنند گمان دیگه ای دارند ، قانون باید سخت با این افراد مماشات نکنه و برخورد کند

ایرانی ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴
اینها لجن های متافن و ضد وطن هستند اشد مجازات

آزاده ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
شاید خوندن این چند خط بعضی ها رو ناراحت کنه ولی می نویسم مردم به خاطر فقر و گرسنگی نبود که بهمن 57 انقلاب کردن خیلی ها تو حلبی آباد زندگی می کردن و بخاطر نبود دارو آدم ها می مردن و به دلیل روابط آزاد زن و مرد سقط جنین های زیادی می شد اما به خاطر اعتقاداتشون انقلاب کردن به خاطر دین و حفظ حجاب و خون های زیادی ریخته شد میدان ژاله میدان آزادی و... خانواده های شهدا و کسانی که اون سالها رو خوب یادشونه اجازه براندازی نظام اسلامی رو نمی دن حتی اگر مقاماتش فاسد و کثیف باشن این مملکت اسلامیه و اگه بعضی از مسئولان و مقامات ظاهرسازی می کنن و اختلاس و دزدی هست دلیل نمیشه که ما هویت اسلامی خودمونو به خاطر اونا و آقا زاده هاشون نابود کنیم... چون خلاف دین عمل می کنن نباید ضد دین و مشرک و کافر بشیم به جای برداشتن حجاب و دغدغه مختلط شدن سلف ها برای اصلاح ساختارها تلاش کنید برای تغییر قوانین قدیمی و به روز کردن اونها ... نه اینکه هنجارها رو بشکنید و روزنه ها و باب گفت وگوها رو ببندید... برای هر اعتراضی که نباید به دین و پرچم و حجاب حمله کرد خدا به وقتش به حساب همه میرسه دنیای واقعی اون طرفه ولی همه فکر می کنن عمر نوح تو این دنیا دارن و آخر زندگی همینجاست. وقت مرگ کسی صداش به این طرف نمیرسه پس برای آخرت خودمون سالم و صالح زندگی کنیم

آخرین اخبار سرویس برخط پلاس