سرویس برخط پلاس - مراسم ازدواج و عروسی از آن دسته از مراسمی هستند که خاطرات به یادماندنی برای میهمانان و خود عروس و داماد خلق می کنند ، اما گاهی اتفاق ناگواری را تجربه می کنند. ...
بی آبرویی عروس خانم در جشن ازدواج !  -  داماد با خاک یکسان شد !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - یک عروس و داماد در مراسم ازدواج شان شوکه شدند به طوری که عروس از شدت عصبانیت دست به اقدامی عجیب زد. واکنش کاربران به اقدام عروس متفاوت بوده است. آنچه عروس را عصبانی کرد اهمیت ندادن به شرط ذکر شده در کارت عروسی بود. در ادامه اصل ماجرا که موجب این اقدام عجیب عروس شد را بخوانید.

عروس جوان میهمان خود را از مراسم بیرون کرد ، بله به همین راحتی ولی چرا؟

مثل تمام عروس و دامادها این زوج جوان هم از ماهها قبل برای مراسم ازدواج خود برنامه ریزی کرده بودند و تمام سعی خود را به خرج دادند تا مراسمی بدون مشکل و در حد ایده آل شان برگزار شود اما یکی از میهمانان قانونی که عروس و داماد داخل کارت دعوت قید کرده بودند فرزندان را نیاورید با نادیده گرفتن این تاکید باعث عصبانیت عروس خانم شد تا آنها را از مراسم بیرون کند.

" بدون بچه ها" این دقیقا چیزی بود که به تمامی میهمانان با یادداشتی که داخل کارت دعوت بود اعلام شده بود و قرار بود هیچ میهمانی همراه خود بچه به مراسم نیاورد که همه آن را رعایت کردند به جز یکی از میهمانان که فرزندانش را همراه خود به این مراسم آورد و عروس با دیدن بچه ها عصبی شد و در مقابل چشم همه حاضرین آنها را از مراسم بیرون انداخت.

تصویری از این مراسم منتشر نشده است چرا که ممکن بود فرد منتشر کننده حتما مورد برخورد عروس خانم عصبانی قرار گیرد برای همین ترجیحا داستان و ماجرای آن منتشر شد که جز اخبار داغ سایتهای اروپایی قرار گرفت و نظراتی هم دریافت کرد ؛ به عقیده برخی عروس جوان کار درستی انجام داده چون میهمان او به خواسته اش اهمیت نداده است و در نقطه مقابل برخی معتقد بودند که کار او اصلا مناسب نبود و باید این بی توجهی را نادیده می گرفت.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس