این مادرشوهر از پسرش باردار شد - عروس راضی بود !

۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - ماجرایی امیدوار کننده برای بسیار از زوج‌هایی که توانایی بچه دار شدن را ندارند در این خانواده رخ داده تا مادر بزرگ بتواند نوه‌ی خود را رشد دهد. ...
این مادرشوهر از پسرش باردار شد  -  عروس راضی بود !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - خانم ۵۰ ساله در یک اتفاق نادر توانست شانس بچه دار شدن را به پسرش بدهد و دوران بارداری نوه ی خود را برعهده داشته باشد؛ ماجرایی امیدوارکننده برای بسیار از زوج هایی که توانایی بچه دار شدن را ندارند در این خانواده رخ داده تا مادر بزرگ بتواند نوه ی خود را رشد دهد.

این مادرشوهر از پسرش باردار شد  -  عروس راضی بود !

استفاده از رحم اجاره ای امید به داشتن فرزند را به زوج جوان هدیه کرد، زوجی که به دلیل مشکل جدی نمی توانستند هرگز بچه دار شوند. "کیالا جونز" ۲۹ ساله وقتی ۱۷ سال داشت با تشخیص پزشک تحت جراحی هیسترکتومی قرار گرفت و برای همیشه رحم خود را از دست داد، اما بعد از ازدواج با "کدی" به شدت علاقه مند به داشتن فرزند بود، اما نمی توانست خودش این شانس را داشته باشد برای همین به فکر استفاده از روشی جدید که این مشکل را برای زنان دارای چنین مشکلی حل کرده بود افتاد، استفاده از رحم زن دیگری بری سپری شدن دوران بارداری و رشد جنین.

این مادرشوهر از پسرش باردار شد  -  عروس راضی بود !

"کیالا" می گوید: من و همسرم سال ۲۰۱۲ باهم ازدواج کردیم و از آنجایی که خانواده همسرم در جریان مشکل و وضعیت جسمی من بودند مادرشوهرم بار ها به حالت طنز و برای خنده اینکه رحم خود را برای رشد فرزند ما اجاره خواهد داد صحبت کرده بود و همین شوخی ها ما را به فکر انداخت تا برای انجام آن اقدام کنیم.

باورکردنی نبود، ولی تمام آزمایشات با نتایج مثبت همراه شد و برای انتقال جنین همه چیز آماده شد و مادر شوهرم فرزند ما را باردار شد و بعد از چند ماه آن را به دنیا آورد.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس