سرویس برخط پلاس - امیر آقایی بازیگر معروف و پر طرفدار با انتشار خبری از رازی بزرگ و مهم پرده برداری کرد . ...
افشاگری امیر آقایی از راز بزرگ زندگی اش  -  شما هم شوکه می شوید !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - امیر آقایی متولد 10 مرداد 1349 در ارومیه بازیگر ، نقاش و عکاس درجه یک است. امیر آقایی فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی می باشد. امیر آقایی اواخر دبیرستان زیر نظر احمد آقالو و خسرو دهقان دوره های بازیگری را دید. امیر آقایی با سریال «خاک سرخ» اولین تجربه بازی در جلوی دوربین را بدست آورد. امیر آقایی با بازی در سریال آقازاده نمایش خانگی جا پای خود را در این سریال ها محکم کرد.

افشاگری امیر آقایی از راز بزرگ زندگی اش  -  شما هم شوکه می شوید !

امیر آقایی در برنامه ای گفت :

یک برنامه فوتبالی پخش می شد، گویا اون کسی که اون روز فوتبال رو قرار بود اجرا کنه، یه سری دوستان می دونستند که اطلاعاتش رو از ویکی پدیا می گیره، یک عزیزی از جوونای جنوب ایران مثلا بوشهری گویا رفته بود، اطلاعات ویکی پدیا اون استادیوم رو عوض کرده بود و اون دوست ما اون شب داشتش از روی اون همون طوری می گفت.

افشاگری امیر آقایی از راز بزرگ زندگی اش  -  شما هم شوکه می شوید !

گفتش بله معمار اینجا مثلا آقای علی محمدیان، من از یک کسی پرسیدم مگه میشه عوض کرد، گفت آره گفتم چه جوری گفت کاری نداره میری عوض می کنی.

من متولد 10 مرداد 1354 هستم، رفتم کردمش 1349 و خیلی هم جالب بود، دو روز بعد رفتم درست کنم، پسورد یادم رفت و همه جا برداشتن.

به این شکل امیر آقایی درمورد ماجرای تغییر سن و سال تولدش در ویکی پدیا توسط خودش صحبت کرد و صراحتا اعلام کرد که تاریخ تولد درست او 1354 می باشد و 1349 ثبت شده در برخی از وب سایتها ناشی از اطلاعات اشتباهی است که خود آقای بازیگر آن را منتشر کرده است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط