سرویس برخط پلاس - ازدواج جنجالی داریوش ارجمند با اکرم محمدی در سریال ستایش حاشیه ساخت و برخی خبرنویسان جعلی با انشتار خبر این ازدواج آن را واقعی جلوه دادند ! ...
شیرین ترین ازدواج داریوش ارجمند !  -  اکرم محمدی جالب بله گفت ! + تصاویر

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - داریوش ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون متولد 5 مرداد 1323 در مشهد است. داریوش ارجمند از شاگردان دکتر علی شریعتی بوده است، داریوش ارجمند فارغ التحصیل لیسانس رشته تاریخ و جامعه شناسی از دانشگاه فردوسی و فوق لیسانس تئاتر از دانشگاه سوربن فرانسه می باشد.داریوش ارجمند سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم مرد برای فیلم سگ کشی از نوزدهمین دوره جشنواره فیلم فجر نیز در کارنامه دارد،داریوش ارجمند همچنین در تلویزیون در سریال های تلویزیونی ستایش در نقش حشمت فردوس و مجموعه امام علی در نقش مالک اشتر بازی های ماندگاری از خود نشان داد.

این روزها سریال ستایش از شبکه آی فیلم دوباره باز پخش می شود. سریال ستایش در سه فصل ساخته شد کارگردان سریال ستایش سعید سلطانی است. فصل اول سریال ستایش در سال ۱۳۸۹ و فصل دوم در سال ۱۳۹۳ و فصل سوم نیز در سال ۱۳۹۸ از شبکه سه پخش شد. از بازیگران مطرح این سریال داریوش ارجمند و سیما تیر انداز است. سریال ستایش یکی از پرطرفدار ترین سریال های صدا وسیمای ایران بود. سریال ستایش در سه فصل متوالی ساخته شد و موفقیت های پشم گیری را رقم زد. تولید سریال ستایش از سال 1388 شروع شد و در سال 1390 پایان یافت و از اون سال تا 1399 این فیلم پخش شد و از آن زمان تا الان بازیگران این سریال تفاوت های چشم گیری را تجربه کردن. در میان بازیگران این سریال داریوش ارجمند یکی از بازیگرانی بوده است به خوبی توانست نقش خود را در این سریال ایفا کند.

شیرین ترین ازدواج داریوش ارجمند !  -  اکرم محمدی جالب بله گفت ! + تصاویر

منبع : شما و اقتصاد

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس