سرویس برخط پلاس - مجری صداوسیما درباره اعتراض مهران مدیری نسبت به اتفاقات اخیر گفت: یک زمانی چک برگشتی داشت و داشت میرفت زندان اما صداوسیما چکش را پاس کرد تا زندان نرود. ...
فیلم تحقیر مهران مدیری در صداوسیما !  -  ببینید آقای مجری رحم نکرد !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - مهران مدیری  متولد ۱۸ فروردین ۱۳۴۶ کارگردان و بازیگر، تهیه کننده، خواننده و مجری ایرانی است.مهران مدیری ۱۰ بار برندهٔ جایزهٔ حافظ شده است و رکورد بیشترین جوایز را در بین کسانی که برندهٔ جایزهٔ حافظ شده اند، دارد.مهران مدیری ۱۰ بار برندهٔ جایزهٔ حافظ شده است و رکورد بیشترین جوایز را در بین کسانی که برندهٔ جایزهٔ حافظ شده اند، دارد.مهران مدیری آخرین فرزند خانواده ای ۶ نفری است.مهران مدیری  سه برادر بزرگ تر به نام های محسن، مسعود و مهرداد دارد.مهران مدیری از شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد. در سال ۱۳۶۸ وارد رادیو شد و در داستان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت.مهران مدیری در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامهٔ طنز خود را برای نوروز ساخت.

مجری صداوسیما درباره اعتراض مهران مدیری نسبت به اتفاقات اخیر گفت:یک زمانی چک برگشتی داشت و داشت میرفت زندان اما صداوسیما چکش را پاس کرد تا زندان نرود. 

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
ماری ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۴
اگر صدا و سیما نبود الان این آدم چیزی بیشتر از یک بازیگر ناشناخته تئاتر بود؟؟؟؟؟؟؟ مشکل همه آدمها فراموشی تاریخچه خودشونه!!!!

b_ch ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۲
البته استعدادوتوانایی خودش روهم نباید نادیده گرفت
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس