ضد شدن لیندا کیانی + عکس آشفته خانم بازیگر

۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - تصویری از لیندا کیانی با گریمی متفاوت و عجیب منتشر شد. ...
ضد شدن لیندا کیانی + عکس آشفته خانم بازیگر

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - لیندا کیانی بازیگر کم حاشیه ایرانی است. لیندا کیانی کارشناسی ارشد فلسفه دارد. لیندا کیانی در نقش فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است. لیندا کیانی در کلاس های فن بیان مهتاب نصیر پور شرکت کرده است. لیندا کیانی هنوز صاحب فرزندی نشده است.

 

ضد شدن لیندا کیانی + عکس آشفته خانم بازیگر

بیوگرافی لیندا کیانی

لیندا کیانی متولد سال 1359 و شهریور ماهی می باشد. او زاده آبادان است و دارای مدرک کارشناسی ارشد فلسفه می باشد. او با شرکت در کلاس های آزاد بازیگری وارد دنیای سینما و تلویزیون شده است. او تحت نظر: محمدرضا شریفی نیا، آزیتا حاجیان و استاد مهتاب نصیرپور دوره های بازیگری و فن بیان را گذرانده است.

خانواده لیندا کیانی

او در یک خانواده 8 نفری متولد شده، 1 خواهر و 4 برادر دارد.

لیندا کیانی چگونه مشهور شده است؟

در دانشگاه مفید شهر قم تحصیل کرده است و بعد از پایان دوران تحصیل در دانشگاه وارد کلاس های بازیگری و همچنین فن بیان و بدن شده است. او با معرفی محمدرضا شریفی نیا وارد سریال ساعت شنی شد. بازی خوب و چهره خاص خانم لیندا کیانی مورد توجه قرار گرفت. او سپس با بازی در سریال روز حسرت و همچنین سریال رستگاران به یک چهره مشهور تبدیل شد.

ازدواج و همسر لیندا کیانی

لیندا کیانی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد. چند سال پیش شایعه ازدواج او با ایمان حضرتی فضای مجازی را پر کرده بود. لیندا کیانی واکنش نشان داد و گفت: من ازدواج نکرده ام و این عکس را در پشت صحنه یک تله فیلم با ایمان حضرتی گرفتم، موضوع همین بود!

ضد شدن لیندا کیانی + عکس آشفته خانم بازیگر

منبع:ساعد نیوز

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط