تست جالب : کدام چهره شادتر است؟ - خودتان را بشناسید !

۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۷ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس برخط پلاس - برخی نظریه ها نشان داده اند که یک نیمکره مغز بر نیمکره دیگر غالب است و این باعث می شود ویژگی های شخصیتی متفاوتی داشته باشیم. ...
تست جالب : کدام چهره شادتر است؟   -  خودتان را بشناسید !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - تست هوش معتبر یکی از اولین راه های سنجش میزان بهره هوشی یا همان آی کیو یا هوش هیجانی است. تست هوش مبحث بسیار گسترده ای است و انواع مختلفی دارد. تست هوش در سنین مختلف می توانند برحسب نظر روان شناس برای سنجش بهره هوشی خود نسبت به انجام تست هوش  و تفسیرشان اقدام کنند.باتست هوش می توان مشخص کرد میزان هوش هیجانی (EQ)، هوش اجتماعی، هوش هنری و درون گرایی یا برون گرایی فرد چگونه است. تست هوش و انواع مختلف آن یکی از چالش های بزرگ روان شناسان است.

برخی نظریه ها نشان داده اند که یک نیمکره مغز بر نیمکره دیگر غالب است و این باعث می شود ویژگی های شخصیتی متفاوتی داشته باشیم .تصویری که به اشتراک گذاشته شده است، دو چهره با ابروی برافراشته و لبخند نشان می دهد.برای شروع، به ما بگویید کدام چهره شادتر به نظر می رسد؟ برای آن، به تصویر دقیق تر نگاه کنید:

تست جالب : کدام چهره شادتر است؟   -  خودتان را بشناسید !

طبق این پست، اگر فکر می کنید که صورت سمت چپ ( شماره 1) خوشحال به نظر می رسد، ممکن است بیشتر جنبه منطقی چیزها را بسنجید. به نقل از رسانه بریتانیایی The Sun، او می گوید: "شما رویکرد بسیار سیستماتیک و عملی به زندگی دارید، در واقع مغز شما بر قلب شما غلبه می کند."

از سوی دیگر، اگر فکر می کنید چهره سمت راست (شماره 2 ) شاد به نظر می رسد، احتمالاً خیلی آرام تر هستید. شما ممکن است تخیل بسیار بالایی داشته باشید و دوست دارید خود را با روش های خلاقانه مختلف ابراز کنید.

برخی از نظریه ها نشان داده اند که یک نیمکره مغز بر نیمکره دیگر غالب است که منجر به شیوه های متفاوت تفکر و ویژگی های شخصیتی در هر فرد می شود.

در واقع فردی با نیمکره چپ غالب، منطقی تر، تحلیل گر و عینی تر است. از سوی دیگر، فردی با نیمکره راست غالب، متفکر و بسیار خلاق است.

منبع : سایت طلا

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
ناشناس ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۶
این سوال مال بچه کوچولو هاست