سرویس برخط پلاس - ​نسرین مقانلو بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران با انتشار پستی در اینستاگرام از درگذشت پسر بزرگش ارشیا در سن ۲۶ سالگی خبر داد. ...
دلیل مرگ ناگهانی پسر 26ساله نسرین مقانلو در امریکا اعلام شد

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - نسرین مقانلو متولد 1347 می باشد. نسرین مقانلو از سال 1370 به کار هنری روی اورد. نسرین مقانلو فعالیت خود را با فیلم دو نیمه ی سیب در سال 1369 آغاز کرد. برادر نسرین مقانلو سرمربی اسبق تیم ملی تکواندو ایران است.پسر نسرین مقانلو درگذشت.

نسرین مقانلو بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران با انتشار پستی در اینستاگرام از درگذشت پسر بزرگش «ارشیا» در سن ۲۶ سالگی خبر داد.

نسرین مقانلو در پست اینستاگرامی اش نوشت: بس که دوست داشتی ایران بمونی، اومدی پیشم و همین جا ازم جدا شدی و موندگار شدی تو همینجا و رفتی به سفر ابدیت؟؛ فکر منو نکردی که وجودم به وجودت بسته بود، ارشیا پسرم رفتی؟ اما منو هم با خودت بردی؛ داغت اینقدر رو دلم سنگینه که شکستم، با رفتنت من هم مردم پسرم؛ منتظرم باش مادرت به زودی پشت سرت میاد پیشت. جات توی بهشت عزیز مهربونم؛ راهت روشن پسر خوش قلبم. بی تو دیگه مادرت آرام نیست اما تو آروم بخواب.

دلیل مرگ ناگهانی پسر 26ساله نسرین مقانلو در امریکا اعلام شد

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
علیرضا ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۹
ازدوری جوبایدن این پسر دق کرده اخه اومدی تواین دیوونه خونه برای چی

بصیرت رسانه ای ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۸
خدا به والدینش صبر بده، داغ جوون سخته. اما خوندم جراحی مغز داشته و دارو مصرف می‌کرده و سکته مغزی کرده. اما ماه پیش هم یه دختر خانومی با حدود همین سن و سال، که قبلاً جراحی مغز داشته و دارو مصرف می‌کرده، دچار عارضه مغزی سد، اما عده ای گفتند امکان ندارد جوونی با این سن و سال سکته مغزی کنه و قطعا با ضربه مغزی به قتل رسیده.

رضا صادقب ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۵
شدم