سرویس برخط پلاس - دستگاه‌های فرهنگی که متولی بحث حجاب هستند و کم‌کاری و ترک فعل کرده‌اند، باید مورد بازخواست قرار گیرند. ...
اعتراف انسیه خزعلی به ناکارآمدی گشت ارشاد  -  آموزش 2 ساعته تاثیرگذار نیست!

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - انسیه خزعلی درباره آخرین وضعیت لایحه حمایت از زنان در برابر خشونت و مطالباتی که این روزها پیراموان حجاب مطرح می شود، گفت: لایحه حمایت از زنان در برابر خشونت مراحلش از معاونت زنان عبور کرده و در مجلس است ما هم پیگیر هستیم انشاالله زودتر در دستور کار مجلس قرار گیرد.

معاون زنان نهاد ریاست جمهوری ادامه داد: در ارتباط با حجاب و عفاف ما به عنوان یک عضو در جلساتی که در این زمینه قانون گذاشته می شود، مشارکت داریم، نظرات مان را هم می دهیم و امیدوار هستیم بسیاری از تعدیل هایی که در نوع اجرا مدنظر ماست، صورت بگیرد.

وی درباره مسائلی که در خصوص آموزش های گشت ارشاد برای افراد و تاکید بر این که در مسئله حجاب باید کار فرهنگی صورت گیرد و در پاسخ به این سوال که آیا آموزش های ۲ ساعته می تواند تاثیرگذار باشد یا خیر، عنوان کرد: به نظر من نمی تواند تاثیرگذار باشد.

خزعلی درباره این که معاونت زنان و نهاد خانواده ریاست جمهوری آیا برنامه ای در این خصوص دارد، بیان کرد: برنامه داریم و طرح هم داده ایم. اولا آموزش ها باید حتما توسط دستگاه های متولی و با فنون لازمی که تلاثیرگذار است، انجام بگیرد و بعد هم نه این که در ۲ ساعت و در شرایط ویژه ای که شاید شرایط مناسبی برای آموزش نباشد. بعد هم دستگاه هایی که متولی هستند و کم کاری و ترک فعل کرده اند، هم باید مورد بازخواست قرار گیرند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط