سرویس برخط پلاس - حشد شعبی عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد که یک شبکه تروریستی که قصد انجام عملیات انتحاری در کرکوک را داشته، متلاشی کرده است. ...
انهدام یک شبکه تروریستی پیش از انجام عملیات انتحاری در کرکوک + عکس

انهدام یک شبکه تروریستی پیش از انجام عملیات انتحاری در کرکوک + عکس

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - ، حشد شعبی عراق امروز دوشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که یک شبکه تروریستی که قصد انجام عملیات انتحاری در کرکوک را داشته، متلاشی کرده است.

در این بیانیه آمده است: نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در کرکوک توانستند یک شبکه تروریستی که قصد انجام چند عملیات انتحاری در استان کرکوک را داشته، متلاشی کنند.

بنابراین گزارش، در این عملیات ویژه امنیتی، نیروهای فرماندهی عملیات کرکوک و حشد شعبی در کنار هم اقدام به عملیات کرده و دو عنصر تروریستی وابسته به گروه داعش را بازداشت کرده اند.

حشد شعبی اعلام کرده است که پس از بازجویی از این دو عضو گروه تروریستی داعش، مشخص شده که این شبکه تروریستی در نظر داشته چندین عملیات تروریستی را در مناطق مختلف استان کرکوک به اجرا بگذارد.

گفتنی است در ماه های اخیر پس از شکست داعش در عراق، بقایا و سلول های خفته این گروه تروریستی همچنان با حمایت برخی طرف های بیگانه تلاش دارند به اقدامات تروریستی خود ادامه دهند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس