سرویس برخط پلاس - داستان ریتا گاویولا از فقر به مدلینگ و ثروت در سال ۲۰۱۶ رخ داد، وقتی او در خیابان‌های لوکبان در حال تضرع و گدایی برای کمک به خانواده‌اش بود. ...
این خانم مدل ثروتمند دختری گدا بود ! + عکسی که از گدا ملکه ساخت !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - ریتا گاویولا یک دختر گدای ۱۳ ساله در شهر لوکبان فیلیپین بود. پس از اتفاقی، زندگی او را متحول کرد و او با برخی از معروف ترین برندهای تجاری به عنوان مدل لباس همکاری نمود. ریتا اکنون به ستاره موفق برنامه های رئالیتی شو تبدیل شده و ۱۲۵ هزار فالوئر در فضای مجازی دارد. همه چیز از یک عکس اتفاقی و بی حساب شروع شد.

داستان ریتا گاویولا از فقر به ثروت در سال ۲۰۱۶ رخ داد، وقتی او در خیابان های لوکبان در حال تضرع و گدایی برای کمک به خانواده اش بود. پدر او یک زباله گرد بود و مادرش در خانه پنج فرزند دیگرش را مراقبت می کرد.

هیچکدام از بچه های خانواده به مدرسه نمی رفتند، و قادر به تأمین نیازهای روزانه خود نبودند، بنابراین ریتا برای گرفتن پول و غذا تکدی گری می کرد.

این خانم مدل ثروتمند دختری گدا بود ! + عکسی که از گدا ملکه ساخت !

 عکس او در حال گدایی منتشر شد، و مردم زیبایی طبیعی او را ستودند. و از آنجا که ریتا یکی از افراد قوم باجاو بود به او لقب Badjao Girl را دادند که توجه بسیاری از ملکه های زیبایی فیلیپین را جلب کرد و همه ی آنها عزمشان را جزم کردند تا ریتا را از فقر نجات بدهند.

شماری از چهره ها از جمله ملکه زیبایی فیلیپین سال ۲۰۱۴ و ملکه زیبایی فیلیپین ۲۰۱۵ و ملکه زیبایی سیاره زمین ۲۰۱۵، استایل و فیزیک بدنی ریتا را که شبیه مدل های ایده آل بود و چهره زیبای او را ستودند و در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند.

بعد از این اتفاقات او از سوی برندهای مختلف دعوت به همکاری شد و در برنامه رئالیتی شو Big brothet به عنوان کوچکترین شرکت کننده حضور یافت و کمک های مالی فراوانی به دست آورد. در سال ۲۰۱۸ میلادی ریتا گاویولا فیلمی در یوتیوب از خانه جدیدشان منتشر کرد که یکی از طرفدارانش به نام خانم گریس کروتزر برای او خریده بود.

او الان یکی از ثروتمندترین مدل های این کشور است.

این خانم مدل ثروتمند دختری گدا بود ! + عکسی که از گدا ملکه ساخت !

این خانم مدل ثروتمند دختری گدا بود ! + عکسی که از گدا ملکه ساخت !

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
ناشناس ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۰
خوشبحال حداقل توخوشبخت شدی چ شانسی داشتی

آخرین اخبار سرویس برخط پلاس