سرویس برخط پلاس - : یکی از مواردی که نظر خیلیا رو درباره زنِ پیمان قاسم خانی یعنی میترا ابراهیمی به سمت خودش جلب میکنه اینه که خانوم خانوما قبل از اینکه بخواد با پیمان خان ازدواج کنه اینقدر تو فضای مجازی فعال نبود.
افاده بازیای زن دوم پیمان قاسم خانی تمومی نداره!عکسای شخصیشو پخش کرد

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز پایگاه خبری-تحلیلی خبر روز، همسر پیمان قاسم خانی عکس جدید خود با همسرش را منتشر کرد. پیمان قاسم خانی سال گذشته ازدواج خود با میترا ابراهیمی را علنی کرد. پیمان قاسم خانی همسر سابق بهاره رهنما است. پیمان قاسم خانی یک فرزند دختر از بهاره رهنما دارد. پیمان قاسم خانی برادر مهراب قاسمخانی است که هردو در عرصه نویسندگی فعالیت دارند.

پیمان خان که بعد از ازدواجش همه میگفتن که خیلی خانوم ژیگول و کوچول فیسی داره و البته میترا ابراهیمی هم حسابی بعد از ازدواجش تو اینستا در شرایط مختلف از خودش عکس و فیلم منتشر میکنه، جدیدا در حالت های مختلف شوهرش هم با خودش همراه کرده و آقا پیمان شده پایه عکاسی های خانوم دکتر!

مثلا همین چند وقت پیش خانوم خانوما یه عکسی تو آسانسور منتشر کرد که او رو با یکی از حیوونای خونگیش نشون میداد که درواقع داره روزش رو تبریک میگه. اما این عکس زمانی که منتشر شد بازتاب های مختلفی داشت و اون هم این بود که میترا خانوم نوشته فکر نمیکردم هیچوقت کسی رو بتونم اندازه لئو دوست داشته باشم و این یعنی چی دقیقا؟!!!

افاده بازیای زن دوم پیمان قاسم خانی تمومی نداره!عکسای شخصیشو پخش کرد

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس