سرویس برخط پلاس - عکسی از نیکی کریمی با ژستی صمیمانه در کنار یک مرد غریبه منتشر شده است. ...
افشای رابطه پنهانی نیکی کریمی با آقای بازیگر معروف  -  فقط اختلاف سنی را ببینید !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - نیکی کریمی متولد 19 آبان 1350 در تهران، بازیگر و کارگردان است. نیکی کریمی دیپلم تجربی دارد. نیکی کریمی یک برادر بنام خشایار و یک خواهر بنام نازنین دارد. نیکی کریمی مدتی برای تحصیل در رشته طراحی لباس به آمریکا رفته بود اما یکسال بعد نیمه کار رها کرد و برگشت. نیکی کریمی علاوه بر بازیگری، عکاسی می کند، نویسنده است و کارگردانی نیز کرده است.

نیکی کریمی عکسی را در کنار رابرت دنیرو سوپراستار هالیوود که به نظر رابطه خوبی با یکدیگر دارند در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

افشای رابطه پنهانی نیکی کریمی با آقای بازیگر معروف  -  فقط اختلاف سنی را ببینید !

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
علیرضا ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۹
صفر زن این خانم

فرزانه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۴
آقای مهران رجبی شما مصمم روی عقایدتون هستید این بخودی خود ایرادی ندارد که خیلی هم خوبست اما جواب شهید سلیمانی عزیز و دیگر شهدای گرانقدر را بی کفایتهایی مثل گشت ارشادکه بسیار برایش هزینه می‌شود و بازدهیش به جنجال کشیدن کشور و.... حمید رسایی که بدون محاکمه و دادگاه دانشجویان را آخر اج و ممنوع الخروج می‌کند که البته امیدوارم هیچ وقت به موقعیت اجرا نرسد وگرنه یک جلاد تمام عیار است و حسن عباسی که اگر از خدا می‌ترسید ورزشکاران عزیز و افتخار آفرین را بی غیرت و.... نمی‌خوان اینها باید در روز قیامت شرمنده و روسیاه جواب بدهند نه شما که یکی مثل فقیهه سلطانی بیسواد بجای نقد ک دن که حق هرکسی هست صورت شمارا به تمسخر می‌گیرد خاک دوعالم بر سر یک چنین متلا هنرمندی. و اینکه خوبی یک نگاه به بینی خودش در آینه بینداز آبروی بازیگرا باشخصیت و فرهیخته را این دوزاری بیسواد می‌برد.

آخرین اخبار سرویس برخط پلاس