سرویس برخط پلاس - همسر سپهر حیدری به انتشار عکس های خاص مشهور است. ...
همسر سپهر حیدری دلار پارو می کند !  -  هر عکس نامتعارف اش بوی پول می دهد !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا -  آرام جوینده نام همسر سپهر حیدری است. همسر سپهر حیدری آرایشگر است و سالن زیبایی دارد. همسر سپهر حیدری دختر دهه هفتادی است که یک فرزند به نام دیاکو دارد. همسر سپهر حیدری مدتی است در فضای مجازی بسیار فعال است و حواشی زیادی دارد. عکسی متفاوت از همسر سپهر حیدری را ببینید.

همسر سپهر حیدری دلار پارو می کند !  -  هر عکس نامتعارف اش بوی پول می دهد !

سپهر حیدری رو احتمالا می شناسید چرا که از سرخ پوشان سابق فوتبالمونه که دیگه این روزا دیگه شده یه پا پیشکسوت که داره از دو تا مدرسه فوتبالش تو ایران و دبی پول در میاره، اونم مثل بنززز! سپهر حیدری که دیگه مدتیه زار و زندگی رو جمع کرده و خودشم با عهد و عیال رفته تو شهر عربا، همراه با همسرش آرام جوینده حواشی و جنجالات خاص خودش رو داره که خب جلب توجه عجیبی می کنن اما انگاری اصلا براشون اهمیت نداره و تنها چیزی که برای سپهر حیدری و آرام بانو مهمه اون دیده شدنست!

حالا شاید براتون سوال بشه مگه چیکار میکنن که رو این شهرته و حواشیه دارین تاکید می کنین! خب پس بهتره در ادامه نمونه ای از اون رو مشاهده کنید که آرام جوینده در این ویدیو چه حرکات و ظاهری داره؟ خانوم خانوما که انگاری فقققط اومده خودش رو نشون بده با دویستا عمل و آرایش سنگین و لباس تننننگ هنوزم احساس کم بودن داشته و دست آخر یه فیلتر درست حسابی صاف کُن هم زده تنگ کار تا اینی که می بینید از آب دراد!

 آرام جوینده زنی که سعی داره تا عروسک باشه تا انسان!

قطعا شما هم متوجه این شدید که چهره آرام جوینده دیگه شبیه به انسان نیست و ایشون انگار بیشتر سعی داشته تا عروسکی طور باشه تا انسان! ناگفته نمونه که خب پیشرفت علم و استفاده از عمل های زیبایی قطعا برای زیباتر شدنه اما تا حدی و حدودی! نه اینکه شخصی هرررجاشو که گیر آورده چند باری برده باشه زیر تیغ و حالا هم احساس خوشگلی کنه!!

البته که آرام خانوم انگاری مثل مایکل جکسون میمونه. حالا جدا از اینکه کلا فیس اولیه اش یه چیز دیگه بوده! با عملای مختلف و متعدد هی چهرشم تغییر هم کرده و حالا به این ظاهر رسیده. مثلا در ادامه تصویری از وی مشاهده می کنید که گویای این موضوع هستش و نشون میده همسر سپر حیدری از خیلیا زده جلو تو این کاراااا.

منبع:

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس