بارداری زن دوم شهاب حسینی - فیلمی که حاشیه ساز شد !

۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - فیلمی از دوران عاشقی با بازی شهاب حسینی در فضای مجازی منتشر شده است که حواشی زیادی داشته است. خبر نویسان جعلی با استفاده از این سکانس طوری وانمود کرده اند که زن دوم شهاب حسینی باردار شده است درحالیکه چنین اتفاقی دروغ بزرگی است. ...
بارداری زن دوم شهاب حسینی   -  فیلمی که حاشیه ساز شد !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - شهاب حسینی بازیگر،فیلم ساز ومجری سینمای ایران 14 بهمن ماه سال 1352 متولد شده است. شهاب حسینی جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را برنده شده است. شهاب حسینی در سال 1374 ازدواج کرده و دو فرزند پسر دارد. شهاب حسینی با ایفای نقش در فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی،جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را دریافت کرده است. شهاب حسینی رشته روان شناسی دانشگاه تهران را به علت مهاجرت به کانادا ناتمام گذاشت.

تا قبل از این که همسرم را ببینم، قصد ازدواج نداشتم تا این که روزگار ما را در برابر هم قرار داد. به او پیشنهاد آشنایی دادم اما همسرم هیچ اعتقادی به اینگونه دوستی ها و آشنایی ها نداشت و گفت:اگر کسی واقعا عاشق است و تمایل قلبی برای رسیدن به دختر مورد علاقه اش دارد، باید در این راه صادقانه گام بردارد و بنابراین موضوع را با خانواده ام در میان گذاشتم و مصمم به ازدواج شدم. دیگر تکه دوم زندگی ام را پیدا کرده بودم. بعد از صحبت های اولیه و رسم و رسومی که در این رهگذر طی می شود، بعد از 4-3 ماه نامزدی، عقد کردیم اما شرایط برگزاری جشن عروسی را نداشتم، از طرفی مایل بودم استقلال در زندگی را با برگزاری جشن توسط خودم آغاز کنم؛ به همین دلیل 3 سال طول کشید تا ما به جشن عروسی برسیم.

منبع : پیشنهاد ویژه

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس