سرویس برخط پلاس - زهره حمیدی از بازیگرای قدیمی اما جذاب سینما و تلویزیونه که سالهست در این عرصه دیده میشه اما انگاری مطابق با سن و سالش استایل نمیزنه! ...
خانم بازیگر سر پیری معرکه گیری !  -  زهره حمیدی 40 سال جوانتر شد + عکس باورنکردنی

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - زهره حمیدی متولد ۸ اردیبهشت ۱۳۳۶ در اراک است، زهره حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون است. زهره حمیدی آغاز بازی اش در سینما از سال ۱۳۷۱ با فیلم دلاوران کوچه دلگشا به کارگردانی حسن هدایت بوده است.زهره حمیدی تحصیلکرده مقطع دیپلم رشته «اقتصاد» می باشد،زهره حمیدی در 16 سالگی ازدواج کرد و در سال 1369 وقتی 33 ساله بود بازیگری را با فیلم «دلاوران کوچه دلگشا» شروع کرد،زهره حمیدی بازی در سریال «بهشت گمشده» سال 1375 و بخصوص سریال «تولدی دیگر» سال 1377 از جمله آثاری بود که ایشان را چهره کرد.

یکسری از بازیگران هستند که خب هم به اسم و هم به چهره مشهورند اما دسته ای دیگر هم در این عرصه فعالیت دارند که شاید تنها با چهرشون اونهارو بشناسید و با وجود اینکه مثلا سالیانه ساله دارن ایفای نقش می کنن و تو فیلم و سریال های مختلف دیدیمشون، اما اگه اسمشون رو جایی ببینیم نمیدونیم ایشون همون اوشونه! زهره حمیدی مِن جمله همین هنرمندان است که از زمان جَوونیش بازیگری شغلشه و کارنامه کاری پربار و خوبیم داره اما خب خیلیا زهره حمیدی رو با اسم و رسم نمی شناسند. زهره حمیدی از شخصیت های محبوب در این کار و بار می باشد که در واقع و زندگی شخصیش روحیه شیطون تری به نسبت کاراکترای فیلم و سریالاش داره!

مثلا زهره بانو حمیدی در اینستاگرام فعالیتی به شدت زیاد و اکتیو داره، در حدی که هممممه جوره عکس و فیلم به اشتراک میذاره! از گشت و گذار های جذاب گرفته تا کنسرت و مهمانی و کافه گردی و دعوت به مراسم و ....! جالب اینجاست  که زهره حمیدی تمام این موراد رو هم با لبخند و رویی بسیار گشاده ثبت کرده جوری که بری تو پیجش واقعا انرژی میگری نه مثل امثال نیکی کریمی که همیشه با چهر ه ای مغرور دیده میشن!

خانم بازیگر سر پیری معرکه گیری !  -  زهره حمیدی 40 سال جوانتر شد + عکس باورنکردنی

منبع :

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس