سرویس برخط پلاس - آشا محرابی بازیگر معروف زن ایرانی به موضوع شباهتش به آنجلینا جولی و حقایق عجیب درباره آنجلینا جولی صحبت کرد. ...
آشا محرابی دست خانم بازیگر معروف را از پشت بست  -  هالیوودی ها در شوک !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا -  آشا محرابی هنرپیشه معروف زن ایرانی ۳۱ مرداد ماه متولد شده است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روابط بین الملل است. از آثار هنری ایشان می توان به بازی در سریال ساختمان ۸۵ و سرزمین کهن اشاره کرد. آشا محرابی بازیگر ایرانی واکنش جالبی به موضوع شباهتش به آنجلینا جولی نشان داد.

این روزها و درحالی که سینما و تلویزیون ماموریت ساخت آثار عروسکی را به فراموشی سپرده اند، سریال «نارگیل» به شبکه نمایش خانگی آمده است. این سریال به کارگردانی ابراهیم عامریان و حمزه صالحی ساخته شده است.

آشا محرابی دست خانم بازیگر معروف را از پشت بست  -  هالیوودی ها در شوک !

این سریال با خلق سه کاراکتر «نارگیل خان»، «لنگه» و «لیوه» تلاش کرده عروسک های جدیدی را به حافظه تصویری کودکان اضافه کند، البته این عروسک ها خیلی در ظاهر جدید و جذاب نیستند و صداپیشگی آنها نیز یادآور قسمتهایی از خندوانه است که با عدم حضور جناب خان روی آنتن رفت و البته نگرفت!

هرچند انتشار پوستر سریال و شباهت گریم یکی از بازیگران به فیلم پر طرفدار «مالیفیسنت» آنجلینا جولی منجر به شبهات بسیاری شد، اما پس از انتشار اولین قسمت سریال، بتوان گمانه زنی کرد که با اثری در مدیوم تلویزیون مواجه هستیم که باید دید در میان خلاء جدی چنین آثاری در تلویزیون موفق به جذب مخاطبان کودک خواهد شد یا خیر.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس