نخستین رونمایی کریم انصاری فرد از همسر دلبرش در قطر!

۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - :همسر کریم انصاری‌فرد از خانواده‌های ثروتمند دو ملیتی یونانی – آمریکایی محسوب می‌شود و مدیریت شرکت IMEQ – CENTER را که یک شرکت معتبر حمل‌ونقل دریایی است برعهده دارد.
نخستین رونمایی کریم انصاری فرد از همسر دلبرش در قطر!

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز پایگاه خبری-تحلیلی مه شو رسانه های یونانی نوشت، عروسی کریم انصاری فرد مهاجم ایرانی تیم المپیاکوس با نامزدش الکساندرا صوفیا که رئیس یک شرکت حمل ونقل است روز جمعه برگزار خواهد شد. این دو پس از دو سال آشنایی تصمیم به ازدواج گرفته اند و مراسم آن ها روز جمعه در تالار وولا برگزار خواهد شد.

همسر آینده کریم به سایت sport-fm خبر داد که خانواده انصاری فرد در این مراسم حضور نخواهند داشت. او گفت: خانواده کریم در این مراسم حضور ندارند اما آن ها همیشه در کنار ما خواهند بود. ما در این مراسم برنامه شامی ترتیب نداده ایم و فقط اعضای نزدیک خانواده من حضور دارند. من بسیار خوشحالم که نیمه خودم را پیدا کردم و با مردی ازدواج می کنم که به او احترام می گذارم. گفتنی است همسر کریم انصاری فرد از خانواده های ثروتمند دو ملیتی یونانی – آمریکایی محسوب می شود و مدیریت شرکت IMEQ – CENTER را که یک شرکت معتبر حمل ونقل دریایی است برعهده دارد.

نخستین رونمایی کریم انصاری فرد از همسر دلبرش در قطر!

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس