سرویس برخط پلاس - اخیرا عکس هایی از رامین رضاییان و حواشی عجیب زندگی اش با برخی از دختران همه را شوکه کرد. ...
نخستین عکس از همسر رامین رضاییان !  -  این زن خارجی اهل کجاست ؟!

نخستین عکس از همسر رامین رضاییان !  -  این زن خارجی اهل کجاست ؟!

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - رامین رضاییان متولد 27 اسفند ماه 1368 است. رامین رضاییان بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست دفاع راست برای باشگاه فوتبال سپاهان در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند. رامین رضاییان تا دیپلم بیشتر درس نخوانده اما با 185 سانتی متر قد بعنوان دفاع راست در فوتبال درخشید. رامین رضاییان تا کنون ازدواج نکرده و مجرد است. اما حواشی عجیبی از ازدواج و روابط رامین رضاییان اخیرا بر بیننده شده است.

در تیر ماه 1399 بود که دختر دورگه ایرانی – آمریکایی بنام آماندا مدعی شد حدود 5 سال است با رامین رضاییان بازیکن فوتبال تیم ملی در ارتباط بوده است.او در تایید حرف های خود چت و ویدیوی خصوصی رامین رضاییان را نیز منتشر کرد.

حواشی ازدواج رامین رضاییان از کجا آب می خورد؟

او رابطه خوبی با هوادارانش دارد و درمقابل عکس گرفتن آنها حوصله زیادی به خرج می دهد اما بارها گفته است بعد از پایان فوتبالش ازدواج می کند.

عکس های منتشر شده از رامین رضاییان و همسرش که در فضای مجازی با عنوان های مختلف به چشم می خورد ، در واقعیت همگی از نزدیکان و هواداران او هستند.

عکس صمیمی رامین رضاییان و دختر روس که حاشیه ساز شد!اما این عکس متفاوت نشان می دهد رامین رضاییان با دختری روس ازدواج کرده است.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس