سرویس برخط پلاس - عکسی از امید ابراهیمی در کنار همسر زیبایش در هنگام عقد منتشر شده است. ...
عکس لو رفته از لباس عروس همسر شیک امید ابراهیمی !  -  کی روش عاشق این فوتبالیست است !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - امید ابراهیمی متولد 25 شهریور 1366 در نکاه مازندران است. امید ابراهیمی به علت علاقه پدرش مدتی را در زمان کودکی به ورزش کشتی مجبور بوده که به علت به علاقه بودن خود او به سمت فوتبال بازگشته است. امید ابراهیمی فوتبال حرفه ای را از شهرداری نکا شروع کرد و در آن زمان تیم فوتسال داشته که خیلی خوب بوده است. امید ابراهیمی بعد از 4 فصل حضور در باشگاه سپاهان در سال ۱۳۹۳ با قراردادی ۱ ساله به باشگاه فوتبال استقلال تهران پیوست. امید ابراهیمی در اردیبهشت 95 با نگین شفیع زاده ازدواج کرد.

امید ابراهیمی در اردیبهشت ماه سال ۹۵ با نگین شفیع زاده ازدواج کرد که همسر او خواهر لاله شفیع زاده همسر خسرو حیدری است. امید در رفت و آمد ها با خوانواده ی خسرو حیدری با همسرش آشنا شد و تصمیم گرفت با خسرو باجناق شود.

کی روش عاشق امید ابراهیمی است و گفته می شود لیست 25 نفره سرمربی تیم ملی تنها بخاطر احتمال صعود ایران از گروه و پایان مصدومیت امید ابراهیمی است حتی در قطر گفته است من بهترین بازیکنم را در خط هافبک از دست داده ام !

عکسی از او و همسرش بر سر سفره عقد با نگاهی عاشقانه منتشر شده است.

عکس لو رفته از لباس عروس همسر شیک امید ابراهیمی !  -  کی روش عاشق این فوتبالیست است !

منبع: گل کوچیک

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
ناشناس ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۸
دقیقا کجاش شیکه؟ چهره عملی اصلا شیک نیست هرچقدرم بخواد زیبا باشه چون عملیه شیک نیست مصنوعیه تایید اینجور چیزا باعث بی اعتماد بنفسی دخترایی هستش که چهرشون طبیعیه