سرویس برخط پلاس - معروف ترین بازیگر کره ای متهم به آزار جنسی شد ! ...
اتهام آزار سیاه برای معروف ترین بازیگر کره ای !  -  جومونگ چه گفت ؟! + عکس

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - او یونگ سو، ستاره سریال کره ای محبوب Squid Game به اتهام آزار جنسی در کره جنوبی متهم شده است. 

این بازیگر ۷۸ ساله که نقش شخصیت اوه ایل را در سریال پرطرفدار نتفلیکس بازی می کرد، به آزار یک زن در سال ۲۰۱۷ متهم شده است.

به گزارش خبرگزاری های کره جنوبی، یونگ سو هنگام بازجویی توسط مقامات، اتهامات علیه خود را رد کرد. این بازیگر که برای بازی در Squid Game برنده جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد، اصرار دارد که او فقط دست قربانی ادعایی خود را گرفته است. او گفت که از این زن عذرخواهی کرده است، اما افزود که این اعتراف به گناه نیست.

یونگ سو توضیح داد: «من فقط دست او را گرفتم تا مسیر اطراف دریاچه را نشانش دهم. او گفت که این کار ناراحتش کرده است و من عذرخواهی کردم. اما این بدان معنا نیست که من اتهامات را قبول دارم.»

جومونگ چه گفت ؟!

با افشای این اتفاق بازیگر نقش جومونگ به ابراز تاسف پرداخت و گفت : او یونگ سو استاد بنده بوده و است اما او باید فرهنگ کره ای را بداند و متاسفم دست به چنین کاری زده است و من از زن ازار دیده حمایت می کنم !

دادستان وارد عمل شد !

با این حال، دادستان اعلام کرد که آنها شواهدی را برای اثبات ادعای آزار و اذیت وی به دست آورده اند و پرونده یونگ سو به دادگاه می رود.

شاکی او ابتدا در آذرماه سال گذشته شکایت خود را در خصوص آزار جنسی علیه یونگ سو مطرح کرد، اما این پرونده در ماه آوریل بسته شد. از آن زمان پس از درخواست قربانی، پرونده برای بررسی بیشتر، دوباره باز شد.

یک مقام از دفتر دادستانی منطقه فاش کرد که هر آنچه رسانه های محلی در مورد این بازیگر کهنه کار گزارش داده اند در واقع خیلی هم نادرست نیست. وزارت فرهنگ کره اخیراً یک تبلیغ تلویزیونی دولتی را که یونگ سو در آن حضور داشت، پس از صدور کیفرخواست لغو کرد.

یونگ سو که بیش از ۵۰ سال در کره جنوبی بازی کرده است، در نقش اوه ایل، پیرترین شرکت کننده بازی در سریال Squid Game که پربیننده ترین سریال نتفلیکس در تمام دوران شد، نقش مهمی را ایفا کرد. او همچنین در نقش شاه لیر در نمایش شکسپیر و همچنین سریال تلویزیونی کره جنوبی به نام «شکلات» ظاهر شده است.

گفته می شود که فصل دوم بازی Squid Game در نتفلیکس در مراحل اولیه پیش تولید قرار دارد و انتظار می رود در سال ۲۰۲۴ پخش شود.

اتهام آزار سیاه برای معروف ترین بازیگر کره ای !  -  جومونگ چه گفت ؟! + عکس

اتهام آزار سیاه برای معروف ترین بازیگر کره ای !  -  جومونگ چه گفت ؟! + عکس

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس