سرویس برخط پلاس - مازیار لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون خبر ازدواج خودش را تکذیب کرد و گفت: برخی از افراد با استفاده از نام من و شایعه‌پراکنی‌هایشان در تلاش‌اند بیشتر خودشان را نشان دهند. ...
تغییر جنسیت مازیار لرستانی را پیر کرد  -  حرف آخر از ازدواجش با خانم بازیگر + عکس

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - مازیار لرستانی زاده 31 خرداد 1345 در تهران است. مازیار لرستانی فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای می باشد. مازیار لرستانی بازیگری خود را با چندین تئاتر شروع کردو نخستین تجربه سینمایی او با فیلم نیاز در سال 1370 شروع شد. مازیار لرستانی تجربه نویسندگی برای چندین فیلم کوتاه را هم دارد. مازیار لرستانی، چهارشنبه 22 تیر 1401 از تطبیق جنسیت خود خبر داد و گفت نام مازیار را برگزید است.

تغییر جنسیت مازیار لرستانی را پیر کرد  -  حرف آخر از ازدواجش با خانم بازیگر + عکس

ازیگر و کارگردان نام آشنای سینما و تلویزیون، این روزها مراحل قانونی و حقوقیِ تغییر هویتش را می گذراند اما یک اتفاق قدری این مسیر را برای او سخت کرده است. مازیار لرستانی می گوید: رفتار برخی از همکاران خانم در فضای مجازی باعث شده است سوءتفاهم هایی ایجاد شود. من قویاً هرگونه ازدواج و رابطه ای را تکذیب می کنم؛ دوستان با این شایعه پراکنی ها بیشتر به دنبال آن اند خودشان را نشان دهند.

او ضمن گلایه نسبت به انتشار خبرهای زرد و رفتارهای دم دستی و سطحی برخی در فضای مجازی، برای پیگیری این اتفاق نیز به مراجع ذی ربط در پلیس فتا مراجعه کرده است.

درست چند روز بعد از اعلام رسمی خبر تغییر هویت او، شایعاتی از بایگانی شدن آثارش در تلویزیون مطرح شد که در جریان پیگیری های صورت گرفته از تلویزیون مشخص شد که این اخبار از اساس کذب است و تصمیمی برای بایگانی شدن آثار لرستانی اتخاذ نشده است و پخش آثار او از رسانه ملی هیچ ممنوعیتی ندارد.

اتفاقاً در همان زمان شبکه آی فیلم سریال «مختارنامه» را با نقش آفرینی او روی آنتن داشت، حتی چند روز گذشته فیلم «حلقه های ازدواج» این بازیگر سینما و تلویزیون هم از شبکه نمایش پخش شد.

حتی زمزمه های حضور او در فضای هنر هفتم هم مطرح است. او چندی پیش درباره بازگشتش به سینما و تلویزیون با هویت جدید گفته بود: هیچ ممنوعیت و منع قانونی برای ادامه کار ندارم و منتظر احراز قانونی هویت جدید هستم و به محض گرفتن مجوز، ان شاءالله دوباره کار خواهم کرد، هیچ مشکلی هم در این زمینه وجود ندارد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس