سرویس برخط پلاس - داریوش فرضیایی از ناراحتی مادرش برای دلتنگی برادرش که فوت شده است نوشت. ...
فیلم جگرسوز عزاداری مادر عمو پورنگ برای پسرش  -   آواز سوزناک ننه نقلی  + ویدیو

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - داریوش فرضیایی ششمین فرزند خانواده است. داریوش فرضیایی با نام مستعار عمو پورنگ متولد اول مرداد 1352 در تهران است. داریوش فرضیایی برنامه ساز بخش کودک و نوجوان تلویزیون است. مادر داریوش فرضیایی سیده فاطمه گیلانپور متولد 1315 در گیلان و پدرش آذری است. داریوش فرضیایی با انتشار یک استوری در اینستاگرامش از سفرش به هندوستان خبر داد.

امروز ننه نقلی دلتنگ برادر خدا بیامرزم بود، به گلهای نرگس نگاه میکرد و این چنین سوزناک برای خودش شعر میخوند و گریه میکرد. با اینکه خیلی چیزها رو فراموش کرده اما برام جای تعجب بود که  خیلی از اتفاقات گذشته رو هم چنان  دقیق بیاد داره !بهش گفتم مامان جان ( بهروز ) سالهاست فوت کرده اینقدر بی تابی نکن ، گریه نکن ، برات خوب نیست ... دستمال رو از چشماش برداشت و گفت :بهروز این گلها رو برام فرستاده ، تو چی میگی ، من هر روز باهاش حرف میزنم..!با خودم گفتم خدایا داغ فرزند  چقدر برای مادر سخته .خدایا به همه مادران داغدار صبر بده ...خدایا هیچ مادری داغ فرزند نبینه

تحصیلات عمو پورنگ

داریوش فرضیائی متولد اول مرداد ۱۳۵۲ در تهران ، برنامه ساز بخش کودک و نوجوان تلویزیون می باشد که بیشتر به خاطر برنامه عموپورنگ شناخته می شود.

مادرش گیلانی و پدرش آذری هستند. او تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شد. از سال ۱۳۷۳ و در ۲۱ سالگی وارد صدا و سیما شد و فعالیت خود را با گزارشگری رادیو آغاز کرد.

پس از آن در برنامه عصر جمعه با رادیو در تیپ های مختلفی ظاهر شد که شاخص ترین آنها «گل پسر» و «ننه بلقیس» بود. با برنامه او «ما و شما» که به کارتون های درخواستی بچه ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد. سال ۷۸ با مجموعه «تورنگ و پورنگ» بین بچه ها چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال ۱۳۸۱ با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت.

منبع: شمانیوز

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس