سرویس برخط پلاس - عکس پدر و مادر و فیلم شوهر زیبا کرمعلی را ببینید. ...
تصاویر پدر و مادر زیباکرمعلی !  -  مادر جوانتر از پدر و حتی دختر !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - زیبا کرمعلی متولد 12 آذر 1375 در کرج بازیگر است، زیبا کرمعلی دانشجوی سال آخر لیسانس رشته سینما از دانشگاه هنر تهران است، زیبا کرمعلی در کنکور سراسری رتبه 8 کشور و 2 منطقه را به دست آورده بود، اولین تجربه بازیگری زیبا کرمعلی با فیلم لاتاری در سینما شروع شد. زیبا کرمعلی یک برادر نیز کوچکتر از خود نیز دارد.

تصاویر پدر و مادر زیباکرمعلی !  -  مادر جوانتر از پدر و حتی دختر !

تصاویر پدر و مادر زیباکرمعلی !  -  مادر جوانتر از پدر و حتی دختر !

رتبه کنکور زیبا کرمعلی

دبیرستان را در آموزشگاه شهید ثانی ناحیه 3 کرج گذراندم، تا سال سوم دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک و پیش دانشگاهی تغییر رشته دادم و در هنرستان گوهر ناحیه 3 کرج در رشته هنر تحصیل کردم.

وی رتبه 8 کنکور سراسری در رشته هنر را کسب کرده است.

معدل زیبا کرمعلی

با اینکه رشته ریاضی با روحیاتم سازگار بود این رشته را انتخاب کردم و با معدل 19/95 دیپلم ریاضی فیزیک گرفتم، البته معدل پیش دانشگاهی ام در رشته هنر 19/76 شد.

تصاویر پدر و مادر زیباکرمعلی !  -  مادر جوانتر از پدر و حتی دختر !

ماجرای بازیگر شدن زیبا کرمعلی

در سال 95 عوامل فیلم ماجرای نیمروز در یک همایش نقد و بررسی فیلم در دانشگاه هنر حضور پیدا می کنند که از این طریق با زیبا کرمعلی که عضوم ادبی دانشگاه بوده آشنا می شوند

محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم نیمروز از خانوم کرمعلی برای فیلم جدیدش دعوت می کند به این صورت او بعنوان بازیگر در فیلم لاتاری بدون هیچ تجربه ای بازی می کند

بدون تجربه

زیبا کرمعلی درحالی تصمیم به بازی گرفته بود که نه در تئاتر و نه در سینما هیچ تجربه بازی نداشت، می گوید من تمرین های بازیگری را از صفر بازیگری حتی فن بیان را با ابراهیم امینی فیلمنامه نویس فیلم شروع کردم تا بتوانم بازی قابل قبولی ارائه بدم.

علایق زیبا کرمعلی

ادبیات و نوشتن ( در حوزه قطعه ادبی و رمان ) را دوست دارم و لعایقم در ورزش به خصوص والیبال و شنا بیشتر است.

منبع: بازار بورس

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس