سرویس برخط پلاس - این زن گدا میلیاردر است ! ...
راز میلیاردر بودن خانم گدای معروف شهر !  -  درآمد شگفت انگیز فقط در یک ساعت !!

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) نیشابور گفت: ۱۰۰درصد متکدیان در سطح این شهرستان حرفه ای بوده و به صورت سازماندهی شده در سطح شهر پخش می شوند.

به گزارش رکنا از خراسان رضوی؛ ذبیح الله حاجتمند اظهار کرد: درآمد برخی از این متکدیان ساعتی بیش از ۴۰هزار تومان است؛ در این رابطه یک زن متکدی شناسایی کردیم که خانه اش در یکی از مناطق خوب نیشابور قرار دارد و شوهرش اذعان کرد همسرش به گدایی عادت کرده است.

راز میلیاردر بودن خانم گدای معروف شهر !  -  درآمد شگفت انگیز فقط در یک ساعت !!

وی خاطرنشان کرد: تنها راه مقابله با پدیده تکدی گری فرهنگ سازی است تا شهروندان گول ظاهر این افراد را که از ترفندهای مختلف برای برانگیختن حس ترحم شهروندان استفاده می کنند نخورند و بهترین راه برای مبارزه با پدیده تکدی گری کمک نکردن شهروندان به این افراد است.

حاجتمند خاطرنشان کرد: در حال حاضر گروهی به مددجویان کمیته امداد اضافه شده که سرپرست خانواده متواری هستند و بیشتر این افراد معتاد و زباله گرد هستند و درآمد خوبی هم از راه زباله گردی کسب می کنند.

وی خاطرنشان کرد: تعداد ۴۶هزار صندوق صدقات کوچک، ۲۸۹ صندوق متوسط و یک هزار و ۳۷۷ صندوق صدقات بزرگ در سطح شهرستان نیشابور وجود دارد و به طور متوسط ماهیانه ۲۰۰ میلیون تومان از محل این صندوق ها جمع آوری می شود.

وی افزود: تامین اقلام بهداشتی برای خانواده های دارای بیماران صعب العلاج و تامین هزینه ودیعه مسکن برای خانواده های مددجوی فاقد مسکن بزرگ ترین چالش های کمیته امداد نیشابور است و در حال حاضر ۳۰۰ مددجوی بیمار صعب العلاج تحت پوشش کمیته امداد نیشابور است که هزینه ایزی لایف این افراد ماهیانه ۲۰۰میلیون تومان بوده و امسال به خاطر گران شدن اقلام بهداشتی به خوبی نتوانستیم خدمات مورد نیاز ایشان را ارائه دهیم.

سعید صفارائی/ نیشابور

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس