سرویس برخط پلاس - اینجا قطر است ؟! این سوالی است که با انتشار چنین عکس عجیبی مطرح شد با توجه به فضای عکس شکی نیست که یک کشور عربی است ! ...
عکس جالب از همسر علیرضا بیرانوند کنار شوهرش در استخر !  -  اینجا قطر است ؟!

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - علیرضا بیرانوند زاده 30 شهریور 1371 بازیکن فوتبال اهل ایران است. علیرضا بیرانوند در بازی نخست تیم ملی ایران در قطر به خاطر شکستن بینی از بازی خارج شد. علیرضا بیرانوند به مدت چهار فصل پیاپی بهترین دروازه بان لیگ برتر ایران و در زمان حضور در پرسپولیس مرد سال فوتبال ایران و بهترین بازیکن لیگ شد. علیرضا بیرانوند بعد از چندین سال لژیونر بودن به تیم پرسپولیس بازگشت. علیرضا بیرانوند متاهل است و دارای دو فرزند به نام های طاها و باران است.

علیرضا بیرانود متاهل است و خیلی زود و در سن کم تشکیل خانواده داده است و میگوید که یکی از دلایل موفقیت من ازدواج زود هنگامم بود. او دو فرزند نیز دارد.

در ادامه عکس های علیرضا بیرانوند و همسرش را در استخر مشاهده می کنیدابتدا مطرح شد اسنجا قطر است اما بررسی های رکنا نشان می دهد این عکس قدیمی بوده و متعلق به کشور عمان است و خانواده بیرانوند پیش از بازگشت به ایران و قراردار با پرسپولیس در عمان بوده است.

عکس جالب از همسر علیرضا بیرانوند کنار شوهرش در استخر !  -  اینجا قطر است ؟!

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
خعح ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۱
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس