سرویس برخط پلاس - عکسی از لیندا کیانی که برای تماشای بازی ایران در جام جهانی حضور دارد در شبکه های اجتماعی منتشر شد. ...
عکس لیندا کیانی در استادیوم مسابقات جام جهانی !  -  صورت رنگی رنگی خانم بازیگر بین تماشاچیان !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - بالاخره جام جهانی 2022 قطر آغاز شد و تیم ملی ایران هم در جام حضور دارد و شور و شوق فوتبالی در همه جای ایران موج می زند. بعضی از بازیگران و چهره ها هم، برای تماشای بازی و تشویق تیم ملی فوتبال ایران به قطر سفر کردند. لیندا کیانی بازیگر سرشناس ایرانی کارشناسی ارشد فلسفه دارد. لیندا کیانی در یک خانواده آبادانی با یک خواهر و چهار برادر دیگر بزرگ شد. لیندا کیانی متولد 23 شهریور 1359 در آبادان است. لیندا کیانی برای تماشای بازی ایران در جام جهانی حضور داشته است. عکس زیر تصویر فوتبالی از لیندا کیانی است.

عکس لیندا کیانی در استادیوم مسابقات جام جهانی !  -  صورت رنگی رنگی خانم بازیگر بین تماشاچیان !

حضور در جام جهانی 2014 برزیل:

لیندا کیانی با همراهی هنرمندانی که به برزیل سفر کرده بودند در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل با حضور در ورزشگاه آرنا دا بایشادا در شهر کوریتیبا تماشاگر اولین بازی ایران در جام جهانی بودند. حریف ایران در این بازی نیجریه بود.

دلیل کم کاری "لیندا کیانی" در سینما از زبان خودش:

سینمایی هایی که به من پیشنهاد می شود اینقدر معمولی است که ترجیح می دهم در یک سریال خوب بازی کنم تا یک فیلم معمولی. الان دچار یک ترس بزرگ از بازی کردن در سینما شده ام، اینقدر روی پیشنهادهای سینمایی ام فکرح و تحقیق می کنم که در نهایت هر بار به این نتیجه می رسم که نروم بهتر است. حس می کنم در سینما یک ذره بین خیلی قوی روی کار آدم است که هر چقدر هم خوب باشی ممکن است به خاطر کم کاری بقیه زیر سوال بروی. من تجربه این را داشته ام که به خاطر یکی دوتا از کارهای سینمایی ام که خودم هم می دانم خیلی بد بوده زیر خنجر انتقادات وحشتناک رفتم. روی تیم خیلی حساس شده ام.

عکس لیندا کیانی در استادیوم مسابقات جام جهانی !  -  صورت رنگی رنگی خانم بازیگر بین تماشاچیان !

روی فیلمنامه به شدت زوم می کنم و همینطور بازیگرانی که قرار است با آنها کار کنم. وقتی می بینیم که بازیگران تراز اول با سر پیشنهاد بازی در کارهای سیروس مقدم را در تلویزیون می پذیرند خب چرا باید بیایم و ریسک کنم و در سینما کاری را بپذیرم که آخرش اتفاق دلچسبی از آب درنمی آید؟

ماجرای ازدواج لیندا کیانی با ایمان حضرتی

مدتی شایعه شده بود لیندا کیانی با ایمان حضرتی (بازیگر) ازدواج کرده است که دلیل آن صرفا چند عکس مشترک در پشت صحنه فیلمی بود که بعدا تکذیب شد.

منبع: شمانیوز

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
مرتضی ایرانی ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۸
با سلام به شما و خانم لیندا کیانی عزیز بهترین بازیگر زن بچه آبادان و کشور

آخرین اخبار سرویس برخط پلاس