سرویس برخط پلاس - علیرضا بیرانوند با نظر کارلوس کی‌روش در بازی مقابل آمریکا در ترکیب ایران قرار گرفت. ...
غوغای شکل بینی جدید علیرضا بیرانوند !  -  باخت یک طرف این دماغ یک طرف ! + تصاویر

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - علیرضا بیرانوند زاده 30 شهریور 1371 بازیکن فوتبال اهل ایران است. علیرضا بیرانوند در بازی نخست تیم ملی ایران در قطر به خاطر شکستن بینی از بازی خارج شد. علیرضا بیرانوند به مدت چهار فصل پیاپی بهترین دروازه بان لیگ برتر ایران و در زمان حضور در پرسپولیس مرد سال فوتبال ایران و بهترین بازیکن لیگ شد. علیرضا بیرانوند بعد از چندین سال لژیونر بودن به تیم پرسپولیس بازگشت. علیرضا بیرانوند متاهل است و دارای دو فرزند به نام های طاها و باران است.

غوغای شکل بینی جدید علیرضا بیرانوند !  -  باخت یک طرف این دماغ یک طرف ! + تصاویر

تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته در سومین دیدار خود در جام جهانی به مصاف آمریکا رفت. ملی پوشان در حالی وارد میدان شدند که با ۳ امتیاز در رده دوم قرار داشتند و برای صعود باید در این دیدار پیروز می شدند.

با نظر کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی، علیرضا بیرانوند برای این دیدار درون دروازه قرار گرفت. بیرانوند در بازی مقابل انگلیس از ناحیه بینی مصدوم و از ترکیب بیرون رفت. او همچنین نتوانست در بازی مقابل ولز به میدان برود و حسین حسینی جای او را گرفت.

حالا شب گذشته با نظر کی روش او به ترکیب تیم ملی برگشت و مقابل آمریکا به میدان رفت نکته قابل توجه این است که او بدون محافظ بینی در استادیوم حاضر شد.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس