سرویس برخط پلاس - عکس عجیبی از سحر دولتشاهی در خارج از کشور منتشر شده است. ...
 سحر دولتشاهی چاق شده یا مادر می شود !  -   همایون شجریان پدر می شود ؟! + عکس لو دهنده

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - سحر دولتشاهی (زادهٔ ۱۶ مهر ۱۳۵۸) بازیگر ایرانی است. سحر دولتشاهی در بیش از ۳۰ فیلم و سریال ایرانی نقش داشته است. سحر دولتشاهی نخستین کار حرفه ای او، در تئاتر نیمروز خواب آلود به کارگردانی آیت نجفی بود. سحر دولتشاهی نخستین نقش سینمایی اش نیز در سال ۱۳۸۴، در فیلم چهارشنبه سوری از اصغر فرهادی بود. سحر دولتشاهی با بسیاری از کارگردان های سرشناس ایرانی همکاری داشته و در سریال هایی همچون مسافران، نابرده رنج، قلب یخی و... ایفای نقش کرده است.

در این تصویر سحر دولتشاهی در حالی در کنار یک خانم هندی دیده می شود که اضافه وزنش مشهود است فرنوش صمدی نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «خط فرضی» از شرایط اکران این فیلم و احتمال نمایش آن در تابستان ۱۴۰۱ خبر داد.

 سحر دولتشاهی چاق شده یا مادر می شود !  -   همایون شجریان پدر می شود ؟! + عکس لو دهنده

فرنوش صمدی نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی خط فرضی در یادداشتی به تشریح آخرین وضعیت فیلم خود پرداخت و نوشت: سینما و اکران فیلم در ایران هم مثل تمام دنیا در این ۲ سال پاندمیک شرایط سختی را پشت سر گذاشته اما به نظر می آید آهسته آهسته قرار است که همه چیز به حالت قبل برگردد، البته با قطعیت نمی شود گفت دقیقاً اوضاع مثل قبل شود، مخصوصاً در کشور ما که شرایط بد اقتصادی هم گریبانگیر مردم است.

وی در ادامه آورده است: قطعاً من هم مثل همه فیلمسازها علاقه مندم فیلمم را در سینما و به صورت اکران سراسری کنار مردم ببینم. امیدوارم این امکان فراهم شود که فیلم خط فرضی تابستان سال آینده اکران عمومی داشته باشد.

فیلم سینمایی خط فرضی ساخته فرنوش صمدی به تهیه کنندگی علی مصفا که در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد، تاکنون در بیش از ۲۵ فستیوال در دنیا از جمله تورنتو، لندن، سمینسی، گوآ، قطر، تایپه، استانبول، ویلادوکند، بیروت، مسکو… حضور داشته است.

سحر دولتشاهی، پژمان جمشیدی، حسن پورشیرازی، آزیتا حاجیان، امیررضا رنجبران، صدف عسگری، محمد حیدری و آیلین جاهد بازیگران اصلی این فیلم هستند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس