سرویس برخط پلاس - پرستو گلستانی که سالهای دور با بهروز بقایی ازدواج کرده بود بعد سالها جدایی دلیل طلاقش را فاش کرد. ...
خانم بازیگر معروف ایرانی دلیل طلاق  از شوهر بازیگرش را فاش کرد  -  برای نخستین بار + عکس

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - پرستو گلستانی زادهٔ ١١ خرداد ۱۳۵۰ ، تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. پرستو گلستانی خواهرزاده شاعر معاصر مهدی اخوان ثالث است. پرستو گلستانی لیسانس بازیگری و کارگردانی را از دانشگاه آزاد اسلامی گرفت و دوره دو سال و نیم بازیگری را در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما گذراند. پرستو گلستانی بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۵ در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تجربه کرد و بازی در سینما را از سال ۱۳۶۹ با فیلم مجنون کاری از رسول ملاقلی پور شروع به کار کرد.

پرستو گلستانی بازیگر مطرح ایرانی که بسیار ساده و بی حاشیه است سالهای دور با بهروز بقایی بازیگر و کارگردان ایرانی ازدواج کرد اما این ازدواج دوام زیادی نداشت و  با داشتن یک فرزند به اسم بهرنگ از یک دیگر جدا شدند. او بعد سالها جدایی دلیل طلاقش را فاش کرد.

پرستو گلستانی گفت: به هر حال ما همگی به دنبال خوشبختی هستیم. راه های متفاوتی هم برای دست یافتن به این خوشبختی وجود دارد.

یکی از این راه ها ازدواج و تشکیل خانواده است، اما گاه به جایی می رسی که می بینی آنچه را که می خواستی به دست نیاوردی و خب من هم نمی خواهم کسی را مقصر بدانم.

بعضی وقت ها نمی شود و باید از صفر شروع کرد، خب من هم از صفر شروع کردم.

خانم بازیگر معروف ایرانی دلیل طلاق  از شوهر بازیگرش را فاش کرد  -  برای نخستین بار + عکس

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس