سرویس برخط پلاس - بریتنی اسپیرز که بعد از ازدواج با سام اصغری بسیاری از مشکلاتش حل شده بود بازهم به حواشی دامن زد. ...
ازدواج با مرد ایرانی هم نتوانست این خانم سلبریتی را آدم کند! + عکس

ازدواج با مرد ایرانی هم نتوانست این خانم سلبریتی را آدم کند! + عکس

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - بریتنی جین اسپیرز زادهٔ ۲ دسامبر ۱۹۸۱ خواننده، ترانه نویس و رقصندهٔ آمریکایی است. بریتنی اسپیرز بابت تأثیراتی که طی اواخر دههٔ ۱۹۹۰ و ۲۰۰۰ میلادی بر احیای موسیقی تین پاپ داشته، شناخته می شود. بریتنی اسپیرز ابتدا بر روی صحنه های نمایشی و مجموعه های تلویزیونی حضور یافت، و در سال ۱۹۹۷ هنگامی که پانزده سال داشت قراردادی با جایو رکوردز بست.

بریتنی اسپیرز در آخرین جنجال هایش در شبکه های اجتماعی، شنبه شب با انتشار یک عکس، یک شخص ناشناس معروف را مورد طعنه و توهین قرار داد.

بریتنی اسپیرز سپس یک ویدیوی عجیب و غریب از خودش منتشر کرد که در آن لباس عروسی جد مادری اش و همچنین یک لباس خواب به تن داشت. بریتنی اسپیرز شنبه شب یک یاوه سرایی عجیب در اینستاگرامش به نمایش گذاشت.

او یک «شخص باکلاس معروف» ناشناس را به باد انتقاد گرفت و او را «یک تکه (…)» خواند.

اسپیرز زیر تصویر طعنه آمیز خود، که پرتره دیجیتالی از زنی اشرافی از قرن ۱۷ را با یک عینک آفتابی نشسته بر مبل به تصویر می کشد، نوشته تند و پر از دشنامی را منتشر کرد.

این ستاره ۴۰ ساله موسیقی پاپ، جدیدترین جنجال خود را بین دو پست که در آنها تصاویر و ویدیویی، او را در لباس عروس تنها در خانه نشان می داد، به راه انداخت.

جملات بی ادبانه بریتنی

بریتنی در توضیح این پست نوشت: «چه خبر جوجه ها!!! بیا ….… دو دقیقه ای جوابم رو بده…»

او ادامه داد: «تو خیلی آدم معروف باکلاسی هستی… تو یه تیکه (…) بالاخره گفتمش!!!»

چند شکلک گذاشت و نوشت: «من فقط یک آدمم. چی می تونم بگم؟» و در آخر هم یک ناسزا نثار فرد ناشناس کرد.

از آنجایی که او از اینستاگرام خود برای شعله افکندن به دیگران استفاده می کند، زمان مشخص خواهد کرد که آیا اسپیرز نام این شخص «باکلاس معروف» را فاش خواهد کرد یا نه.

این خواننده که ۴۱.۶ میلیون دنبال کننده در پلتفرم خود در شبکه های اجتماعی دارد همچنین به تازگی ویدیوی عجیبی از خود منتشر کرد که در آن نشان داده می شود در حالی که لباس خواب پوشیده و تور لباس عروس جد مادری اش را به سر گذاشته برای دوربین ژست می گیرد.

او در توضیح ویدیو نوشته: «هیچ وقت لباس خواب هایم را نمی پوشم… واقعا زیبا هستند!!! این لباس عروس جد مادری ام است… مثل فرشته ها شدم!!!»

افراد بسیاری در بخش نظرات پست های بریتنی می گویند او نیاز به یک روانشناس خوب دارد.

یک نفر زیر ویدیوی جدید بریتنی نوشت: «راستش من دیگر نمی توانم این را تماشا کنم.

واقعا هیچ امیدی نیست که او حالش بهتر شود. جهان دارد این ها را تماشا می کند و شیوه نگاه کردن او از درون تلفنش به ما ترسناک است.»

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط