سرویس برخط پلاس - این مرد مخوف یک زن است آن هم یک زن زیبا و جذاب که باور نمی کنید! ...
این مرد زمخت یک زن شیک و لاکچری است !  -  افشای رازش + عکس زنانه اش !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - شقایق فراهانی زاده ۲ مرداد ۱۳۵۱ بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم نیا، و خواهر بزرگتر گلشیفته فراهانی، از بازیگران سینما و تلویزیون ایران و آذرخش فراهانی سرپرست، نوازنده، ترانه سرا و خواننده گروه موسیقی «کوچ نشین» است. شقایق فراهانی در طول مدت بازیگری اش پرکار بوده است و منتقدین بازی وی را در فیلم چتری برای دو نفر ستوده اند. شقایق فراهانی نقش هایش در فیلم های چتری برای دو نفر، پروانه ای در باد و سریال کلاه پهلوی را ماندگار می داند.

این مرد زمخت یک زن شیک و لاکچری است !  -  افشای رازش + عکس زنانه اش !

شقایق فراهانی در سن 19 سالگی ازدواج کرد و در 20 سالگی مادر شد و مدتی بعد از همسرش طلاق گرفت.

شاید کمتر کسی بداند که شقایق فراهانی بازیگر مطرح ایرانی و خواهر گلشیفته فراهانی چند سال بعد از تجربه زندگی مشترک از همسرش جدا شده است. شقایق فراهانی خیلی زود و زمانی که تنها یک دختر 19 ساله بوده با فردی به نام حسامی ازدواج می کند .حاصل این ازدواج هم فرزند پسری به نام سام است. شقایق فراهانی، زمانی که 20 ساله بوده مادری را تجربه می کند و ارتباط خیلی دوستانه ای هم با سام دارد .

خانم بازیگر در این رابطه گفته است:

در زندگی به لحظات سختی رسیدم که اگر وجود پسرم سام نبود واقعا نمی توانستم تحمل کنم .

من در این راه سعی کردم با کمک مشاور و روانشناس با پسرم که فرزند طلاق است به نوعی برخورد کنم که اعتمادش را جلب کنم، سعی کردم بیش از هر چیزی یک دوست برای او باشم .

اوقات فراغت کمی دارد که در درجه ی اول آن را برای پسر می گذارم و بعد هم با دوستانم معاشرت می کنم.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط